تیم کیوکوشین پس از درخشش در مسابقات بین المللی از مرز آستارا بازگشت

تیم کیوکوشین پس از درخشش در مسابقات بین المللی از مرز آستارا بازگشت
تیم ملی کیوکوشین کاراته سبک UFK ایران پس از کسب مقام سوم در مسابقات بین المللی جمهوری آذربایجان، از پایانه مرزی آستارا و با استقبال جمعی از شهروندان ورزشدوست وارد ایران شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا غروب سه شنبه در حاشیه استقبال از رزمی کاران ملی پوش در پایانه مرزی این شهرستان به خبرنگار ایرنا گفت: مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته با شرکت 251 ورزشکار مرد و زن در رده های سنی زیر 18 و بزرگسال در 14 وزن از 29 کشور به مدت 2 روز در ورزشگاه سرحدچی باکو برگزار شد.

وحید خاصی پور افزود: تیم های جمهوری آذربایجان و روسیه به ترتیب به مقام های اول و دوم و تیم های ایران و قزاقستان به طور مشترک به عنوان سوم دست یافتند.

وی اظهار داشت : 23 ورزشکار در قالب تیم ایران به این مسابقات اعزام شده بودند و غفور نصیری رئیس هیات کاراته آستارا به عنوان رئیس فدراسیون کیوکوشین کای کاراته آسیا، نشان طلای لیاقت فدراسیون بین المللی کیوکوشین کای کاراته را در مسابقات مذکور دریافت کرد.
 
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و سه هزار و 500 ورزشکار در 35 هیات ورزشی آن فعالیت می کنند.
   1397/4/6 09:59

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار