حسن‌نیا: نمی‌دانم چرا در کاراته وان روسیه به نتیجه دلخواه نرسیدم/ هنگ کردم!


حسن‌نیا: نمی‌دانم چرا در کاراته وان روسیه به نتیجه دلخواه نرسیدم/ هنگ کردم!

 مجید حسن‌نیا ملی‌پوش کاراته ایران گفت: خودم هم نمی‌دانم چه شد، اما متاسفانه نتوانستم نتیجه مدنظر را در روسیه کسب کنم.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مجید حسن‌نیا ملی‌پوش کاراته ایران که در وزن -۶۷ کیلوگرم شانس کسب سهمیه المپیک است با حذف در کاراته وان روسیه شرایطش برای قرار گرفتن بین نفرات برتر رنکینگ بسیار سخت شد و باید در رقابت‌های پیش رو حداکثر امتیازات را کسب کند.

مجید حسن‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری میزان، در خصوص عدم کسب مدال در کاراته وان روسیه اظهار داشت: از همه نظر آماده بودم، اما مسابقه است و هزار و یک اتفاق! باور کنید خودم هم نمی‌دانم چه شد، اما متاسفانه نتوانستم نتیجه مدنظر را کسب کنم.

وی ضمن بیان این مطلب که نباید فاصله ام با نفرات برتر رنکینگ بیش از این شود، افزود: تمام تلاشم را به کار بستم و کم نگذاشتم. همه می‌دانند که من اگر یک ثانیه به پایان مبارزه‌ام مانده باشد هم دست از تلاش بر نمی‌دارم، اما نمی‌دانم چرا به مدال نرسیدم و نتیجه اینگونه شد.

ملی‌پوش کاراته با اشاره به اینکه باید در مسابقات آتی امتیازات را جمع کنم خاطرنشان کرد: باید فیلم مبارزاتم را ببینم تا متوجه شوم اشتباهاتم چه بوده. چند روزی است که هنگ کردم و چیزی برای گفتن ندارم فقط امیدوارم در آینده این نتیجه را جبران کنم.

انتهای پیام/


 
   1398/7/17 11:33

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار