حجتیان: نگاهی متوازن به تمامی سبک‌های کاراته داریم


حجتیان: نگاهی متوازن به تمامی سبک‌های کاراته داریم

رئیس هیأت کاراته خراسان رضوی گفت: نگاه‌ عادلانه‌ای به تمامی سبک‌های کاراته داریم و می‌خواهیم تمامی ورزشکاران در سبک‌‎های آزاد و کنترلی به یک اندازه دیده شوند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل ازایسنا، محمد حجتیان در نشست رؤسای هیأت کاراته شهرستان‌های خراسان رضوی که در اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی برگزار شد، عنوان کرد: هیأت شهرستان، یک بازوی مهم و تاثیرگذار برای هیأت استانی است. خوشحالم که با همکاری و همدلی توانستیم شاهد رشد هیأت‌های شهرستان‌های استان باشیم.

وی افزود: در 5 ماه اخیر با وجود وسعت زیاد استان توانستیم از 13 هیأت شهرستانی بازدید داشته باشیم. مشکلات آنها را از نزدیک لمس کردیم و برای حل‌ آن نیز اقدام کردیم. تاکنون به به هیأت‌ شهرستان‌هایی که فعالیت خوبی داشتند، تاتامی اهدا شده‌است.

حجتیان با اشاره به اینکه در نیمه نخست سال، لیگ آقایان برگزار نشده، عنوان کرد: در 6 ماه ابتدایی سال 98 مسابقات لیگ در رده آقایان نداشتیم و طبق برنامه ریزی‌ها مسابقات در آبان یا آذر ماه برگزار و همچنین اختتامیه‌ آن، پایان امسال برگزار خواهدشد.

رئیس هیأت کاراته خراسان رضوی، افزود: در بخش بانوان شاهد برگزاری لیگ باکیفیتی بودیم و اختتامیه این لیگ هم مثل بخش آقایان، در پایان سال برگزار خواهدشد. در 6 ماه اخیر 22 مسابقه قهرمانی در استان برگزار شده و همچنین در مجموع 5 اردو برای آقایان و بانوان داشته‌ایم.

حجتیان با بیان اینکه به تازگی 2 انجمن به هیأت استان اضافه شده، عنوان کرد: انجمن جوجیتسو و ساواته به تازگی به هیأت اضافه شده‌اند. این رشته‌ها در بازی‌های آسیایی سهمیه دارند، لذا از هیأت‌های شهرستان‌ها می‌خواهم تا از ورزشکاران این رشته‌های ورزشی نیز حمایت لازم را داشته باشند.

رئیس هیأت کاراته خراسان رضوی، بیان کرد: نگاه‌ عادلانه‌ای به تمامی سبک‌های کاراته داریم و سعی می‌کنیم تمامی ورزشکاران در سبک‌‎های آزاد و کنترلی به یک اندازه دیده شوند. ملاک ما در این خصوص، عملکرد و ارزیابی تخصصی آنهاست. در این خصوص اگر در سبکی کم کاری گزارش شود یا تعطیل باشد، قطعا برخورد می‌کنیم. ضمن اینکه فرصت ارزیابی دوباره نیز به ورزشکاران داده می‌شود.

وی با بیان اینکه هیأت‌های شهرستان باعث پیشرفت هیأت استان می‌شوند، عنوان کرد: از تمامی ایده‌ها در هیأت‌های شهرستان‌ها استقبال می‌کنیم. با وجود کمبودها و مشکلاتی که هست، اما هیأت‌های شهرستان‌ها به خوبی فعالیت می‌کنند، یکی از عوامل پیشرفت هیأت استانی، هیأت‌های شهرستان‌ها هستند.

حجتیان افزود: به تازگی فضای مثبتی در جامعه ورزش‌های رزمی ایجاد شده لذا باید از این فرصت استفاده کنیم تا بتوانیم کاراته را توسعه دهیم.

انتهای پیام 
   1398/7/21 07:31

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار