کسب سه مدال توسط کاراته‌کاران گیلانی در لیگ وان


کسب سه مدال توسط کاراته‌کاران گیلانی در لیگ وان

کاراته کاران گیلانی در مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران که در مازندران برگزار شد، سه مدال کسب کردند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" ؛ رئیس هیات کاراته استان گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران در رده های سنی نونهالان و امید به میزبانی بابلسر مازندران برگزار شد که در نهایت کاراته کاران گیلانی موفق به کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند.

مزدا صوفی افزود: در جریان این رقابت ها تیم گیلان با ۹ کاراته کار در رده سنی نونهالان حضور یافت که در نهایت موفق به کسب یک مدال طلا شد و در بخش تیمی این رده سنی با این مدال طلا، مقام ششم را کسب کرد.

وی ادامه داد: بر این اساس و در جربان این رقابت ها ، امیرعلی کاظم زاده کاراته کار شایسته گیلانی در رده سنی نونهالان و در وزن ۳۵- کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفت که در نهایت توانست با غلبه برابر همه رقبای خود مقام قهرمانی و مدال طلا را کسب کند.

وی بیان کرد: همچنین در رقابت های رده سنی امید که گیلان با ۱۵ کاراته کار در این مرحله حضور یافت، کاراته کاران این استان توانستند یک مدال نقره و یک مدال برنز کسب کنند تا با این دو مدال، تیم گیلان در این رده سنی در رتبه هفتم قرار گیرد.

رئیس هیات کاراته استان گیلان خاطرنشان کرد: در مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران و در رده سنی امید، محمد پرنیان کاراته کار َشایسته گیلانی پس از کاراته کاری از استان قم مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و مدال نقره این وزن را بر گردن آویخت.

صوفی اظهار کرد: همچنین در وزن ۶۷- کیلوگرم امیرحسین ضابطی دیگر کاراته کار گیلانی حاضر در این رقابت ها پس از ورزشکارانی از قم و مازندران روی سکوی سوم قرار گرفت و مدال برنز این وزن را به خود اختصاص داد.

در مرحله دوم رقابت های لیگ کاراته وان پسران کشور، ۵۴۴ کارته کار از استان های مختلف حضور داشتند که در دو رده سنی نونهالان و امید و به مدت دو روز در بخش های کاتا و مبارزه در بابلسر مازندران با هم به رقابت پرداختند.


 
   1398/7/27 07:59

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار