بیانیه فدراسیون جهانی کاراته؛

با وجود نا آرامی ها، مسابقات جهانی نوجوانان، جوانان و امید برگزار می شود


بیانیه فدراسیون جهانی کاراته؛

با وجود نا آرامی ها، مسابقات جهانی نوجوانان، جوانان و امید برگزار می شود

فدراسیون جهانی کاراته امروز اعلام کرد علیرغم نا آرامی ها، مسابقات قهرمانی جهان نوجوانان، جوانان و امید در سانتیاگو (شیلی) طبق برنامه ریزی  صورت گرفته برگزار خواهد شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" در حالی نا آرامی های اخیر ابهاماتی مبنی بر عدم برگزاری رقابت های قهرمانی جهان  را برای بسیاری از کشورها ایجاد کرد اما فدراسیون جهانی کاراته امروز طی بیانیه ای اعلام کرد این رقابت ها برگزار خواهد شد.

در بیانیه فدراسیون جهانی آمده است: مسابقات قهرمانی جهان کاراته پس از تأیید مقامات شیلی مبنی بر اطمینان از شرایط عادی حاکم بر مسابقات مطابق برنامه ریزی اعلام شده انجام خواهد شد.
 
مسابقات قهرمانی جهان رده نوجوانان، جوانان و  امید مطابق برنامه اعلام شده  از چهارشنبه ۱ آبان (۲۳ اکتبر) تا یکشنبه ۵ آبان (۲۷ اکتبر) در سانتیاگو برگزار می شود.

فدراسیون ملی کاراته شیلی در ارتباط مستقیم با مقامات برتر ورزش کشور تایید رسمی را از دولت خود دریافت کرد که امنیت کلیه شرکت کنندگان و برگزارکنندگان این رویداد تضمین شده است.

"آنتونیو اسپینوز" رئیس WKF گفت: "امنیت و سلامت کلیه اعضای جامعه کاراته که در مسابقات جهانی رده های پایه که در سانتیاگو برگزار می گردد، حضور خواهند داشت، مهمترین دغدغه ما است.

وی گفت: "از آنجا كه دولت شیلی این مسئله را روشن كرده است كه می تواند امنیت کلیه شرکت کنندگان در این رویداد را تضمین کند ، این مسابقات مطابق برنامه ریزی انجام شده برگزار خواهد شد.

دولت شیلی در اوایل روز شنبه پس از وقوع شورش در پایتخت ، اوضاع اضطراری را در بخش هایی از سانتیاگو اعلام کرد. این اعتراضات از روز دوشنبه به دلیل افزایش کرایه های مترو آغاز شد اما به اعتراضات گسترده منجر شد.

ترجمه و تنظیم: لاله خالق


 
   1398/7/29 10:00

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار