سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان خبر داد؛

کسب مقام اول تا سوم انفرادی بین المللی کاراته توسط دانش آموزان اهوازی


سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان خبر داد؛

کسب مقام اول تا سوم انفرادی بین المللی کاراته توسط دانش آموزان اهوازی

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان از کسب مقام اول تا سوم انفرادی بین المللی کاراته توسط دانش آموزان اهوازی خبرداد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان،  مهدی رفیعی صبح روز دوشنبه 6 آبان ماه 98 با اعلام این خبر گفت: مسابقات بین المللی سبک شوتوکان ریوبوکای در استان البرز شهر کرج ۱۶ و ۱۷ اکتبر ۲۰۱۹ مصادف با ۲۴ و ۲۵ مهر ۹۸ برگزار شد.

 رفیعی افزود: تیم کاراته کاران اعزامی کانون شهید فهمیده، به عنوان نماینده استان خوزستان با مربیگری رویا ممبینی به این  مسابقات اعزام  شدند و چند مقام انفرادی بین المللی را به دست آوردند.

وی توضیح داد: صوفیا آسیایی، آیلین آلبوغبیش و زینب لویمی دانش آموزان ناحیه 4 اهواز در این مسابقات مقام اول بین المللی، همچنین ساینا معرف نیا و آناهید بهمنش مقام دوم بین المللی و ترنم عسکری و بهار باوی مقام سوم بین المللی را از آن خود کردند.

 گفتنی است؛ سبک شوتوکان از نخستین و اصیل‌ترین سبک‌های کاراته درجهان و از سبک‌های فعال کاراته در ایران است و تا به امروز ۹ شاخه متفاوت از سبک شوتوکان در فدراسیون کاراته ایران به ثبت رسیده‌است که مجوز رسمی فعالیت دارند.


 
   1398/8/8 16:06

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار