حضور 10 داور آسیایی و جهانی در مسابقات کاراته گلستان کاپ


حضور 10 داور آسیایی و جهانی در مسابقات کاراته گلستان کاپ

رئیس کمیته داوران هیئت کاراته استان گلستان با اشاره به دعوت از بهترین داوران برای حضور در مسابقات بین‌المللی کاراته گلستان کاپ، گفت: 10 داور آسیایی و جهانی در این مسابقات داوری می‌کنند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ احمد صفرخان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس از گنبدکاووس با اشاره به برگزاری مسابقات بین‌المللی کاراته موسوم به گلستان کاپ که با حضور ورزشکاران داخلی و خارجی در شهرستان علی‌آبادکتول برگزار می‌شود، اظهار کرد: این اقدامات بزرگ برای توسعه ورزش استان گلستان به ویژه رشته‌های رزمی مفید و قطعا مثمر ثمر خواهد بود.

وی با بیان اینکه در این مسابقات از 10 داور آسیایی و دو داور جهانی برای داوری در این مسابقات دعوت کرده‌ایم، افزود: این داوران که با دعوت رسمی ما به استان گلستان سفر خواهند کرد روز چهارشنبه وارد شهرستان گرگان شده و به علی‌آبادکتول خواهند آمد.

رئیس کمیته داوران هیئت کاراته استان گلستان با تاکید بر اینکه در این مسابقات از تعدادی از داوران ملی نیز استفاده خواهیم کرد: خاطرنشان کرد: داورانی از استان‌های قم، گیلان، تهران، قزوین، مرکزی و سیستان و بلوچستان و همچنین چند تن از داوران استان‌های همجوار در این مسابقات با ما همکاری می‌کنند.

* جدیدترین قوانین داوری دنیا در مسابقات بین‌المللی کاراته گلستان کاپ اجرایی می‌شود

صفرخان با اشاره به اینکه تلاش ما این است که در کمال عدالت بهترین داوری‌ها را در این مسابقات شاهد باشیم، ادامه داد: ناظران رسمی از فدراسیون کاراته این مسابقات را زیر نظر داشته و تمامی جوانب مسابقات به ویژه داوری‌ها مورد ارزیابی فنی قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه در مسابقات بین‌المللی کاراته گلستان کاپ جدیدترین قوانین داوری دنیا اجرایی می‌شود، تصریح کرد: بهترین داوران کاراته دنیا طی سال‌های متمادی اهل ایران اسلامی بوده‌اند که موجب شده اعتماد همه کشورهای جهان به داوری کاراته ایران در حد بالایی قرار داشته باشد.

انتهای پیام/


 
   1398/8/8 18:43

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار