برپایی اردوی انتخابی تیم ملی استعداد‌یابی برتر کاراته کشور در یاسوج


برپایی اردوی انتخابی تیم ملی استعداد‌یابی برتر کاراته کشور در یاسوج

رئیس هیأت کاراته کهگیلویه و بویراحمد گفت: اردوی انتخابی تیم ملی استعداد‌های برتر کاراته به میزبانی یاسوج در حال برگزاری است.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل ازخبرگزاری فارس از یاسوج، رحیم محمود‌زاده گفت: اردوی انتخابی تیم ملی استعدادهای برتر کاراته به میزبانی  یاسوج در حال برگزاری است.

رئیس هیات کاراته استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این خبر افزود: این اردو از ششم تا 10 آبانماه با حضور 100 کاراته‌کای از سراسر کشور در حال برگزاری است.

محمودزاده ادامه داد: این اردو در سالن مجموعه فرهنگی ورزشی کمیته امداد امام خمینی شهر یاسوج در حال برگزاری است و نفرات برتر این اردو بعنوان نفرات تیم‌های ملی نونهالان و نوجوانان به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام می‌شوند.

رئیس هیأت کاراته کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر از فدراسیون کاراته و علوی مدیرکل ،معاونین تصریح کرد: نفرات برتر رقابتهای انتخابی در یاسوج تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

وی از برگزاری تمرینات آمادگی جسمانی و برگزاری کلاس های روان شناسی و تغدیه برای نفرات برتر این اردو با حضور اساتید و مدرس دانشگاهی خبر و اظهار امیدواری کرد شهر یاسوج میزبان شایسته ای برای ملی پوشان باشد.

انتهای پیام/


 
   1398/8/8 18:46

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار