هروی: هنوز مسیر زیادی برای کسب سهمیه المپیک داریم


هروی: هنوز مسیر زیادی برای کسب سهمیه المپیک داریم

سرمربی تیم ملی کاراته ایران، گفت: هرچند در ۲ وزن شرایط خوبی در رنکینگ المپیکی داریم، اما مسیر زیادی برای کسب سهمیه در پیش است.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ «شهرام هروی»در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: خوشبختانه جایگاه کاراته‌کاهای ایران در ۲ وزن خوب است و فاصله نفرات ما با رقبا زیاد است. در این بین در یک وزن رقابت داخلی بین نمایندگان ایران برای رسیدن به المپیک جذاب است.

وی افزود: تمام تلاش و برنامه‌ریزی ما این است هم از طریق رنکینگ و سپس مسابقات پاریس که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود، سهمیه کامل را کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران، گفت: هنوز چیزی قطعی نیست و باید در تمام مسابقات شرکت کنیم تا به هدفمان برسیم.

وی با بیان اینکه آخرین مرحله لیگ جهانی در سال ۲۰۱۹ از هشتم آذرماه در اسپانیا آغاز می شود و تیم ایران در این رویداد شرکت می‌کند، گفت: سپس پنج مسابقات در سال ۲۰۲۰ پیش‌رو است که در شیلی، فرانسه، امارات، اتریش و مراکش برگزار می‌شود.

هروی با اشاره به اینکه رنکینگ نهایی در اواخر فروردین ماه سال آینده اعلام می‌شود، توضیح داد: سپس یک مسابقه اردیبهشت ماه در پاریس برگزار می‌شود که می‌توان در آن پیکارها نیز به سهمیه رسید.

وی در مورد آغاز سوپر لیگ، گفت: حضور بازیکنان تیم ملی هم به خودشان کمک می کند و جذابیت و حساسیت را بالا می‌برد، چراکه نفرات جوانان می خواهند توان خود را برابر ملی‌پوشان نشان دهند. به طور یقین برگزاری لیگ به تیم ملی کمک می کنند.

هروی در مورد تمرینات تیم ملی‌گفت: اردوی فعلی تا دوشنبه ادامه دارد و سپس مرحله سوم که متصل به اعزام است را تا زمان سفر به لیگ جهانی اسپانیا ادامه می‌دهیم.


 
   1398/8/12 10:28

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار