هروی: امیدوارم سال ۲۰۱۹ را با نتایج خوب به پایان برسانیم/ کیفیت لیگ رفته رفته بهتر می‌شود


هروی: امیدوارم سال ۲۰۱۹ را با نتایج خوب به پایان برسانیم/ کیفیت لیگ رفته رفته بهتر می‌شود

 شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته گفت: بازی‌های خوبی را در هفته اول لیگ کاراته مشاهده کردیم و رفته رفته کیفیت لیگ بهتر خواهد شد.

    
شهرام هروی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط تمرینات تیم ملی کاراته اظهار داشت: تا روز دوشنبه اردو داریم و پس از چند روز استراحت دور جدید تمرینات تیم ملی پیگیری خواهد شد. ملی‌پوشان شرایط ایده‌آلی دارند و برای کسب بهترین نتایج در مسابقات پیش رو آماده هستند.
 
وی افزود: اگر شرایط فراهم شود اردوی بعدی تیم ملی را در خارج از تهران برگزار می‌کنیم. با چند استان صحبت‌هایی مطرح شده و طی یکی دو روز آینده مشخص می‌شود که در چه شهرستانی تمرینات را پیگیری می‌کنیم.
 
سرمربی تیم ملی کاراته در خصوص اینکه چه پیش‌بینی از مسابقات اسپانیا دارد، تصریح کرد: شرایط تیم خوب است و ما هم برای کسب بهترین نتیجه به اسپانیا می‌رویم. این آخرین مرحله لیگ جهانی در سال ۲۰۱۹ است و امسال را خیلی خوب شروع کردیم و امیدوارم خوب هم به پایان برسانیم.
 
هروی در خصوص هفته نخست سوپر لیگ کاراته خاطرنشان کرد: بازی‌های خوبی را مشاهده کردیم و رفته رفته کیفیت لیگ بهتر می‌شود و چهره‌های جدیدی از دل این رقابت‌ها به کاراته معرفی می‌شوند. باید از علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس هم تشکر کنم که دقایقی در سالن مسابقات حضور پیدا کرد و برای او در راه کسب سهمیه المپیک آرزوی موفقیت دارم.
 
انتهای پیام/


 
   1398/8/12 12:02

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار