جلسه انجمن کاراته ناشنوایان برگزار شد


جلسه انجمن کاراته ناشنوایان برگزار شد

در جلسه امروز انجمن کاراته ناشنوایان شرایط برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و حضور در مسابقات جهانی بررسی گردید.

 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ناشنوایان؛ جلسه انجمن کاراته، صبح امروز( دوشنبه ۱۳ آبان) با حضور تیشه گران(رییس فدراسیون)، داوودی و فراهانی(نواب رییس)، بنی تمیم(دبیر فدراسیون)، دکتر فضلی(رییس انجمن کاراته) ، کاظمی فرد(مسئول کمیته فنی)، نگینی و قربانی(دبیر و نائب رییس انجمن) و سعید سلگی(مسئول هماهنگی انجمن ها) و با بیان دستور جلسه توسط دبیر فدراسیون آغاز شد.
 
در این جلسه دکتر فضلی ضمن توضیحاتی در خصوص فعالیت های اخیر انجمن کاراته، به بیان برنامه های این انجمن جهت برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و چگونگی فرایند استعداد یابی پرداخت.
 
در ادامه مهران تیشه گران با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی جهان در مهر ماه سال آینده بر لزوم شرکت در این مسابقات و برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی تاکید نمود.
 
همچنین زهرا داوودی و مسعود فراهانی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در راستای برگزاری هر چه بهتر مسابقات قهرمانی کشور و روند استعداد یابی مطرح  و کاظمی فرد و سلگی نیز در رابطه با چگونگی فرآیند جذب استعداد های نو ظهور، نظرات خود را بیان داشتند.
 
در پایان موارد ذیل توسط اعضا تصویب شد:
۱. مسابقات قهرمانی کشور آقایان و بانوان در بهمن ماه سال جاری برگزار گردد.
۲. طی مکاتبه با کلیه استان ها شرایط میزبانی مورد نظر انجمن بررسی و تا پایان آبان ماه لیست نهایی داوطلبین میزبانی در اختیار انجمن قرار گیرد.
۳. تدابیر و برنامه ریزی های لازم جهت کشف استعداد های جدید در این رشته با همکاری فدراسیون و انجمن صورت گیرد .
۴. برنامه ریزی جهت برگزاری کلاس های مربیگری کاراته انجام پذیرد.
۵. مسابقات قهرمانی کشور با نام زنده یاد امیر دانیالی(قهرمان فقید المپیک ناشنوایان) برگزار گردد.
 
   1398/8/13 18:54

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار