گیلان رقابت های لیگ برتر کاراته مردان کشور را با پیروزی آغاز کرد


گیلان رقابت های لیگ برتر کاراته مردان کشور را با پیروزی آغاز کرد

نماینده گیلان لیگ برتر کاراته مردان کشور را با یک پیروزی و یک شکست آغاز کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ رئیس هیات کاراته استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در هفته اول رقابت های لیگ برتر کاراته مردان کشور  در سالن افراسیابی تهران ، تیم شهرداری بندرانزلی از گیلان در دو دیدار برگزار شده  به یک پیروزی و یک شکست دست یافت.

مزدا صوفی افزود: بر این اساس و در جریان این رقابت ها  تیم کاراته شهرداری بندرانزلی  در گروه سوم این رقابت ها ، در اولین دیدار خود مقابل تیم هیات کاراته کبودراهنگ قرار گرفت که در نهایت توانست این حریفش را با نتیجه  بر 10 شکست دهد.

وی ادامه داد: تیم کاراته شهرداری بندرانزلی نماینده  گیلان در لیگ برتر در دومین دیدار از هفته اول  این رقابت ها رو در روی تیم کاراته آکادمی نوروزی قرار گرفت که در نهایت با نتبیجه 14 بر 9 مغلوب حریفش شد تا در پایان  هفته اول این مسابقات ، یک پیروزی و یک شکست کسب کند.

رئیس هیات کاراته استان گیلان گفت: تیم کاراته  شهرداری بندرانزلی نماینده  این استان در لیگ برتر کاراته مردان  در گروه سوم این رقابت ها با تیم  های پاس کن شی کن، هیات کاراته کبودرآهنگ و آکادمی کاراته نوروزی هم گروه  است.

وی خاطرنشان کرد: در رقابت های کاراته لیگ برتر مردان کشور، 24 تیم  در شش گروه به صورت دوره ای و متمرکز با هم به رقابت می پردازند که در نهایت دو تیم  برتر هر گروه به مرحله دوم این مسابقات صعود می کنند.


 
   1398/8/18 15:58

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار