از ابتدای امسال تاکنون ۶۳۰ مدال در کاراته کسب کرده‌ایم


از ابتدای امسال تاکنون ۶۳۰ مدال در کاراته کسب کرده‌ایم

رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه به فعال بودن ۵۰ سبک کنترلی و غیرکنترلی کاراته در استان اشاره کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،سعید نصراللهی رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه به فعال بودن ۵۰ سبک کنترلی و غیرکنترلی کاراته در استان اشاره کرد و گفت : هرچند کاراته کرمانشاه با وجود سبک‌های مختلف گستردگی زیادی دارد، اما خوشبختانه شاهد عملکرد درخشان ورزشکارانمان در همه سبک‌ها هستیم.

او از کسب ۶۳۰ مدال رنگارنگ در رده‌های سنی مختلف توسط کاراته کا‌های کرمانشاهی از ابتدای امسال تاکنون خبرداد و گفت : این مدال‌ها شامل ۲۰۰ طلا، ۱۵۰ نقره و ۲۸۰ برنز است که کاراته کا‌های کرمانشاهی در میادین مختلف کشوری بدست آورده‌اند.

رئیس هیات کاراته استان گفت: همچنین در این مدت ۲۰ نفر از ورزشکاران کرمانشاهی به اردو‌های تیم‌های ملی کاراته در رده‌های سنی مختلف دعوت شده‌اند.

او از کسب یک مدال طلا و چهار نقره و دو برنز توسط کاراته کا‌های نوجوان کرمانشاهی در دومین دوره المپیاد استعداد‌های برتر ورزشی کشور هم یاد کرد و گفت: برای اینکه بتوانیم این استعداد‌ها را حفظ کنیم و از آن‌ها پشتوانه‌ای برای کاراته کرمانشاه بسازیم، برنامه ریزی‌های خوبی تدارک دیده‌ایم .

 
   1398/8/21 11:14

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار