در مرحله سوم لیگ کاراته وان کشور؛

کاراته کاهای کردستانی سه نشان برنز کسب کردند


در مرحله سوم لیگ کاراته وان کشور؛

کاراته کاهای کردستانی سه نشان برنز کسب کردند

سومین مرحله لیگ کاراته وان قهرمانی آقایان و بانوان ایران با درخشش کاراته کاهای کردستانی به کار خود پایان داد و در پایان نمایندگان کردستان سه نشان برنز کسب کردند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، سومین مرحله لیگ کاراته وان قهرمانی آقایان و بانوان به میزبانی استان فارس برگزار شد و با معرفی نفرات برتر اوزان مختلف در هر دو بخش بانوان و آقایان به کار خود پایان داد.

در این رقابت ها هزار و ۸۵۹ کاراته کا در دو بخش بانوان و آقایان کاتا و کومیته رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید حضور داشتند و در اوزان مختلف به مدت سه روز در شهر شیراز با یکدیگر به مبارزه پرداختند.

در نتایج رده سنی جوانان بخش کاتای تیمی پسران هیئت کاراته شهرستان بانه به عنوان نماینده کردستان با ترکیب آکام خندانی، دیار محمدی و اشکان رحیمی توانست جایگاه سوم را کسب کنند و نشان برنز این رقابت ها بدست آوردند.

همچنین در نتایج انفرادی بخش بانوان وزن ۵۰- کیلوگرم تارا محمدی بانوی کاراته کای کردستانی موفق به کسب نشان برنز رده سنی امید شد و پانیذ اسدی دیگر نماینده کردستان در وزن ۵۳- کیلوگرم بخش کومیته انفرادی رده سنی جوانان یک نشان برنز را برای استان بدست آورد. 
   1398/8/28 12:42

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار