رسانه‌ها درخشش بانوان کاراته ببینند


رسانه‌ها درخشش بانوان کاراته ببینند

نایب رئیس هیات کاراته بانوان استان کرمانشاه با اشاره به درخشش بانوان در لیگ کاراته وان گفت: بانوان استان در اخرین دور لیگ کاراته وان که بالاترین رده لیگ در سنین پایه است توانست ۸ مدال رنگارنگ کسب کند که این مهم نشان از توان بانوان این استان دارد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ پروین صفایی پور نایب رئیس هیات کاراته بانوان استان کرمانشاه در گفت و گو با  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،گفت : بانوان کاراته استان علاوه بر لیگ کاراته وان در رده‌های پایه، و حضور تیم (آرامش) در سوپر لیگ برتر کاراته، در بسیاری از تیم‌های تراز اول در سوپر لیگ و لیگ برتر کاراته به عنوان مربی و ورزشکار حاضر هستند.

او گفت : بانوان کاراته کای استان همچنین توانستند در المپیاد استعداد‌های برتر ورزشی مدال‌های بسیار زیادی کسب و جایگاه خوبی را بدست آورند، اما این مهم مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار نگرفته است.

نایب رئیس هیات کاراته در خصوص عملکرد تیم آرامش گفت: قبول کنیم در دنیای ورزش حرفه ای، اختیار انتخاب بازیکنان و مربیان در اختیار کادر تیم قرار دارد و ما نمی‌توانیم دخالت چندانی داشته باشیم، اما چقدر خوب بود که این تیم از تمام توان استان استفاده می‌کرد.

صفای پور با دعوت از رسانه‌ها و اسپانسر‌های استان گفت: استان کرمانشاه در راستای پیشبرد اهداف خود در دنیای کاراته استان قصد دارد لیگ استانی کاراته را طراحی و اجرا کند و این مهم به اسپانسر‌ها کمک می‌کند با هزینه اندکی ما‌ها در جامعه کاراته معرفی شوند و امیدوارم حامیان مالی از این فرصت استفاده کنند.

او افزود: این برنامه با همکاری کمیته بازاریابی هیات در حال طراحی است و امیدواریم هرچه سریعتر عملی شود و شاهد حضور رسانه‌ها در کنار کاراته استان باشیم .

انتهای پیام/


 
   1398/8/28 18:17

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار