سرپرست هیئت کاراته قم به مهر خبر داد؛

درخشش کاراته کاهای قمی در لیگ کاراته وان کشور


سرپرست هیئت کاراته قم به مهر خبر داد؛

درخشش کاراته کاهای قمی در لیگ کاراته وان کشور

سرپرست هیئت کاراته استان قم از درخشش کاراته کاهای قمی در لیگ کاراته وان کشور به میزبانی شیراز خبر داد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ محسن فارسی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم های کاراته پسران قم که برای حضور در سومین مرحله از مسابقات کاراته وان کشور به میزبانی شیراز راهی استان فارس شده بودند با دست پر به قم بازگشتند و در رده های سنی مختلف در جمع برترین ها ایستادند.

وی افزود: به استثنای تیم نوجوانان استان قم که به جمع ۴ تیم برتر در رده بندی مجموع مدال ها راه نیافت، تیم های رده های سنی نونهالان، جوانان و امید قم با کسب چند مدال در این مسابقات درخشیدند و عملکرد قابل قبولی داشتند.

سرپرست هیئت کاراته استان قم گفت: در این رقابت ها، مجموع عملکرد کاراته قم شامل ۱۱ مدال در رده های سنی مختلف بود و بر غنا و ظرفیت کاراته قم در رده های سنی پایه صحه گذاشت البته وجود چنین ظرفیتی نشان دهنده مأموریت حساس مدیران آینده کاراته قم برای حفظ این سرمایه‌ها است.

فارسی بیان داشت: در این مسابقات در رده سنی نونهالان سهم کاراته قم یک مدال طلا، یک مدال نقره و ۲ ببرنز و مجموع ۴ مدال بود و این مدال ها قم را پس از مازندران و تهران در رده سوم قرار داد گرچه در رده سنی نوجوانان، قم صاحب مدال نشد.

وی عنوان کرد: در بخش جوانان، سهم کاراته قم یک مدال طلا و یک برنز بود و این ۲ مدال قم را در جایگاه چهارم رده بندی این رده سنی قرار داد و در بخش امید، بهترین عملکرد کاراته کاهای قمی به نمایش گذاشته شد به طوری که کسب یک مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۲ برنز و مجموع ۵ مدال سبب شد قم در رده سنی امید نایب قهرمان مرحله سوم کاراته وان شود.

سرپرست هیئت کاراته استان قم تصریح کرد: هیئت کاراته استان قم پس از پایان دوره ریاست علیرضا برخورداری به صورت سرپرستی اداره می شود و اقدامات لازم در زمینه ثبت نام نامزدها و برگزاری مجمع انتخاباتی جدید، در مسیر انجام است.


 
   1398/9/5 00:15

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار