حضور دو کاراته کار قزوینی در رقابت های لیگ جهانی اسپانیا

برگزاری مرحله پایانی لیگ جهانی کاراته با حضور ملی پوشان قزوینی


 حضور دو کاراته کار قزوینی در رقابت های لیگ جهانی اسپانیا

برگزاری مرحله پایانی لیگ جهانی کاراته با حضور ملی پوشان قزوینی

بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری دو ملی پوش استان در آخرین رقابت های لیگ جهانی کاراته که از 8 تا 10 آذر ماه در مادرید اسپانیا برگزار می شود حضور پیدا می کنند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از برنا از قزوین دبیر هیات کاراته استان گفت: دو ملی پوش کاراته استان برای شرکت در آخرین مرحله لیگ جهانی در سال 2019 به مصاف حریفان می روند. بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری دو ملی پوش کاراته استان برای شرکت در آخرین مرحله جهانی در سال 2019 فردا راهی اسپانیا می شوند و به روی تاتامی می روند.

حمیدرضا داوری ادامه داد: بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری دو ملی پوش کاراته استان در ترکیب تیم ملی کاراته بزرگسالان و در دسته منهای 75 کیلوگرم فردا راهی هفتیمن مرحله لیگ جهانی کاراته وان در مادرید اسپانیا می شوند.

داوری افزود: عسگری در حال حاضر نفر اول رنکینگ دنیا است و می تواند با کسب نشان در پایان سال میلادی، عنوان برتر سال را از آن خود کند.

این مسئول تصریح کرد: علی اصغر آسیابری دیگر نماینده ملی پوش استان که در این رقابت ها شرکت دارد، در ماکن 17 دنیااست و از پدیده های کاراته جهان به شمار می رود. مرحله هفتم و پایانی لیگ جهانی در سال 2019، 8 تا 10 آذر در مادرید اسپانیا برگزار می شود.


 
   1398/9/5 00:21

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار