پایان هفته دوم لیگ برتر کاراته

صدرنشینان 6 گروه مشخص شدند


پایان هفته دوم لیگ برتر کاراته

صدرنشینان 6 گروه مشخص شدند

تیم های ایران مال، مقاومت، هیات کاراته کبودرآهنگ، پاس قم، عقاب و آکادمی نریمان در صدر جدول رده بندی لیگ برتر کاراته ایستادند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، هفته دوم رقابت های لیگ برتر کاراته مردان روز جمعه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد و با نتایجی که در این هفته رقم خورد تیم های ایران مال، مقاومت، هیات کاراته کبودرآهنگ، پاس قم، عقاب و آکادمی نریمان در صدر جدول رده بندی 6 گروه قرار گرفتند.

نتایج کامل دیدارهای هفته دوم لیگ برتر به شرح زیر است:

گروه یک
دور سوم
*باشگاه صنعت فرش حداد اصفهان صفر - باشگاه ایران مال ۲۵
*باشگاه صدرا ۱۹ - باشگاه بارانی ۶
دوراول برگشت
*ایران مال ۱۳ - صدرا ۱۲
*صنعت فرش حداد اصفهان ۱۴ - باشگاه بارانی 9

گروه دو
دور سوم
*آکادمی امیری شهرستان کلات ۱۰ - باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۱۵
*شهرداری شهر قدس ۱۳ - صرافی عبدالرضا صحرا نورد ۱۲
دور اول برگشت
*باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۱۲ (برنده) در امتیاز تکنیک - شهرداری شهر قدس ۱۲
*آکادمی امیری شهرستان کلات ۱۲- صرافی عبدالرضا صحرا نورد 13

گروه سه
دور سوم
*پاس کن شی کان ۲۰ - شهرداری بندر انزلی ۴
*آکادمی نوروزی ۹ - هیات کاراته کبودر آهنگ ۱۶
دور اول برگشت
*شهرداری بندر انزلی ۱۸- آکادمی نوروزی ۵
* پاس کن شی کان ۹ -هیات کاراته کبودر آهنگ ۱۶

گروه چهار
دور سوم
*شهرداری اندیشه ۱۳ - پاس قم ۱۲
* عقاب گرین بروجرد ۱۲ - شوتوکان FSK ایران ۱۳
دور اول برگشت
*پاس قم ۲۳ - عقاب گرین بروجرد ۱
*شهرداری اندیشه ۱۲ - شوتوکان FSK ایران ۱۳

گروه پنج
دور سوم
*هیات کاراته کردستان ۴ - عقاب ۲۰
*شهردادی محمدیه ۳ - وان کان قزوین ۱۹
دور اول برگشت
*عقاب 25 - شهرداری محمدیه صفر
*هیات کاراته کردستان 5 - وان کان قزوین 19

گروه شش
دور سوم
*پیام ارتباطات ۱۴ - آکادمی کاراته نریمان ۱۰
*شهدای ماکران ۹ - تخت جمشید کرمان ۱۶
دور اول برگشت
*آکادمی کاراته نریمان 15 - شهدای ماکران 3
*پیام ارتباطات 8- تخت جمشید کرمان 16
اعلام جدول رده بندی
با نتایجی که در هفته دوم رقم خورد، جدول رده بندی 6 گروه لیگ برتر کاراته به شرح زیر است:
*گروه یک: 1- ایران مال 2- صنعت فرش حداد اصفهان 3- صدرا 4- باشگاه بارانی
*گروه دو: 1- باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت 2- آکادمی امیری شهرستان کلات 3- شهرداری شهر قدس 4- صرافی عبدالرضا صحرانورد
*گروه سه: 1- هیات کاراته کبودر آهنگ 2- شهرداری بندر انزلی 3- آکادمی نوروزی 4- پاس کن شی کان
*گروه چهار: 1- پاس قم 2- شوتوکان FSK ایران 3- شهرداری اندیشه 4- عقاب گرین بروجرد
*گروه پنج: 1- عقاب 2- وان کان قزوین 3- هیات کاراته کردستان 4- شهرداری محمدیه
*گروه شش: 1- آکادمی نریمان 2- پیام ارتباطات 3- تخت جمشید کرمان 4- شهدای ماکران
معرفی بهترین های هفته دوم
در پایان هفته دوم لیگ برتر، سازمان لیگ بهترین های این هفته را نیز به شرح زیر اعلام کرد:
داوران برتر بر اساس اعلام کمیته داوران: امیررضا احسانی ، پویا دستمالچی و محسن درستی
مربیان و بازیکنان برتر براساس اعلام سازمان لیگ:
*سرمربی برتر کومیته:موسی گنج زاده از تیم صدرا
*مربی برتر کاتا: نجفعلی مقدم
*سرپرست برتر: محمد احمدی تیم پیام ارتباطات
*تیم برتر: هیات کاراته کبودر آهنگ
*تیم اخلاق: باشگاه بارانی
*بازیکن برتر و فنی رده امید کومیته: عارف حق نیاز از تیم شهرداری بندرانزلی و رئوف دست افکن از تیم وان کان قزوین
*بازیکن برترکومیته رده جوانان: معراج محمدی از تیم پاس قم
*بازیکن برتر کاتا: احمدرضا محمودی از تیم ایران مال
*بازیکن اخلاق کومیته: محمدجواد بارانی از تیم آکادمی نریمان
*بازیکن اخلاق کاتا: متین زارع از تیم عقاب



   1398/9/9 12:01

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار