پایان روز دوم لیگ جهانی کاراته وان مادرید

شانس کسب 2 طلا و 4 برنز براى ایران


پايان روز دوم لیگ جهانی کاراته وان مادرید

شانس كسب 2 طلا و 4 برنز براى ايران

كاروان كاراته ايران در روز سوم (پايانى) هفتمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان – مادرید 2019 شانس كسب 2 طلا و 4 برنز را دارد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، در پايان روز دوم هفتمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان – مادرید 2019 كاروان كاراته ايران صاحب شانس كسب يك طلا و 3 برنز شد.

امروز سجاد گنج زاده با برتری مقابل رقبای خود به فینال وزن 84+ کیلوگرم راه پیدا کرد تا دومین فینالیست کاراته ایران در لیگ جهانی مادرید 2019 باشد.

گنج زاده در گروه دوم این وزن بعد از یک دور استراحت «مارتینز» از اسپانیا را 3 بر صفر شکست داد و در ادامه یک بر صفر «آنجلو کاسیچ» از کرواسی را از پیش رو برداشت و سپس با پیروزی 4 بر 2 در پیکار با «کاگاوا» از ژاپن به نیمه نهایی صعود کرد. او در نیمه نهایی برابر حریف شیلیایی خود به برتری 33 دست یافت تا فینالیست شود.

در همین وزن صالح اباذری نیز دور نخست استراحت داشت و در ادامه «اندرس اوزرس» از لتونی را شکست داد و سپس «برایان ایر» از آمریکا را 5 بر صفر از پیش رو برداشت و با برتری 3 بر صفر مقابل «گوگیتا»ی گرجستانی راهی نیمه نهایی شد. اباذری در مرحله نیمه نهایی برابر حریف فرانسوی اش شکست خورد تا به جدول بازنده ها برود و برای مدال برنز تلاش کند. اباذرى فردا براى كسب مدال برنز به مصاف ديگر نماينده ايران، مهدى عاشورى مى رود.

امروز همچنین در وزن 84- کومیته مردان، ذبیح الله پورشیب پس از باخت برابر حریف قزاقستانی خود به جدول شانس مجدد رفت تا برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند. پورشيب فردا براى كسب مدال برنز به مصاف كاراته كاى آذربايجانى مى رود.كاپيتان تيم ملى امروز در دورهاى اول و دوم برابر رقباى اسلواكى و پرتغال پيروز شد.

در وزن 68+ كوميته بانوان هم حميده عباسعلى به ديدار رده بندى راه يافت تا فردا براى كسب مدال برنز به مصاف نماينده ژاپن برود. عباسعلى امروز پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم و سوم برابر حريفانى از هلند و المان پيروز شد اما در دور چهارم برابر حريف يونانى اش شكست خورد تا به جدول شانس مجدد برود. عباسعلى در جدول شانس مجدد برابر حريف انگليسى اش پيروز شد تا به ديدار رده بندى برسد.

امروز رزیتا علیپور هم در وزن 61- کومیته بانوان دیگر نماینده ایران بود که پس از باخت در دور نخست برابر حریف ژاپنی از دور مسابقات کنار رفت.

در روز نخست مسابقات نیز امیر مهدی زاده و علی اصغر آسیابری به فینال و دیدار رده بندی اوزان 67- و 75- کیلوگرم صعود کردند.

بدين ترتيب كاروان كاراته ايران در روز سوم (پايانى) هفتمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان – مادرید 2019 شانس كسب 2 طلا و 4 برنز را دارد.


 
   1398/9/9 22:30

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار