ادامه موفقیت‌های آقای قابل اعتماد در روزهای ناکامی خوشقدم و دوستان!


ادامه موفقیت‌های آقای قابل اعتماد در روزهای ناکامی خوشقدم و دوستان!

تیم ملی کاراته مردان با کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ جهانی اسپانیا سال ۲۰۱۹ را با موفقیت به پایان رساند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی کاراته ایران در آخرین مرحله لیگ جهانی در سال ۲۰۱۹ که در اسپانیا برگزار شد به دو مدال طلا و یک برنز دست یافت تا شاگردان هروی در بخش مردان نایب قهرمان شوند. مهمترین نکته این نتایج کسب امتیازات حساس المپیکی توسط سجاد گنج‌زاده بود که کاراته کای سنگین وزن کشورمان را یک قدم به المپیک نزدیک کرد.

از سوی دیگر امیر مهدی‌زاده که در چند ماه اخیر از دوران اوج دور بود توانست با یک مدال طلای ارزشمند بار دیگر به مسیر مدال‌آوری برگردد و صالح اباذری هم با کسب مدال برنز کماکان یکی از مدعیان رنکینگ المپیکی سنگین وزن باقی ماند.

نقطه تاریک این رقابت‌ها برای تیم مردان حذف زودهنگام بهمن عسگری و عدم دستیابی ذبیح‌الله پورشیب به مدال بود.

با تمام‌ای تفاسیر شاهکار هروی در قامت سرمربیگری تیم ملی کاراته زمانی مشخص شد که تیم ایران در پایان سال ۲۰۱۹ با کسب ۷ طلا، ۱۰ نقره، ۱۳ برنز و مجموع ۳۰ مدال بهترین عملکرد را در میان تمام تیم‌های کاراته جهان داشته است.

آقای قابل اعتماد کاراته به قدری در زمان سرمربیگری تیم ملی خوب عمل کرده که منتقدان او برای زیر سوال بردن موفقیت‌هایش مقام نایب قهرمانی و سومی در مسابقات بین‌المللی را ضعیف قلمداد می‌کنند!

اگر هوای کاراته ایران این روز‌ها ابری نیست، مهمترین دلیلش موفقیت‌های سریالی تیم ملی کاراته است و امید می‌رود روند رو به رشد شاگردان هروی ادامه داشته باشد تا این تیم در راه کسب سهمیه المپیک موفق عمل کند.

اما در بخش بانوان شرایط متفاوت است و تغییر سرمربی این تیم هنوز جواب نداده و سمانه خوشقدم که رابطه دوستانه و بسیار صمیمی با برخی ملی‌پوشان دارد، کار سختی برای موفقیت در مسابقات بین‌المللی در پیش دارد. این تیم در رقابت‌های اسپانیا از مجموع ۴ کاراته‌کا تنها یک مدال برنز توسط حمیده عباسعلی کسب کرد.

کاراته بانوان تحت هدایت ستاره موسوی نتایج قابل قبولی کسب کرد و روند این تیم رو به رشد بود که سمانه خوشقدم جانشین او شد.

باید دید آیا خوشقدم که شنیده می‌شود با حمایت برخی ملی‌پوشان هدایت تیم بانوان را بر عهده گرفته، می‌تواند تیم خود را از بحران خارج کند یا خیر.


 
   1398/9/11 11:10

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار