از آشوری، خادمیان و دباغیان سپاسگزارم؛

پایدار: اساسنامه‌ی سازمان لیگ را تغییر می‌دهیم/ در چهارچوب قانون حرکت خواهیم کرد


از آشوری، خادمیان و دباغیان سپاسگزارم؛

پایدار: اساسنامه‌ی سازمان لیگ را تغییر می‌دهیم/ در چهارچوب قانون حرکت خواهیم کرد
 
رییس سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته گفت: به زودی هیئت رییسه‌ی این سازمان را متشکل از پیشکسوتانِ مجرب و جوانانِ خلاق و پرانرژی تشکیل خواهیم داد.
 
ابوالقاسم پایدار مدیرِ جوان، خوش‌فکر و خوش‌آتیه‌ی کاراته‌ی کشور در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته، با اشاره به این حقیقت که اساسنامه‌ی سازمانِ لیگ و مسابقات می‌بایست با نیازهای روزِ کاراته‌ی کشور تطابق داشته باشد، تاکید کرد: به دنبالِ بازنگریِ دقیق و کامل در اساسنامه‌ی این سازمان هستیم تا از این طریق، نیازهای موجود را تأمین و نقاطِ ضعف را برطرف سازیم.
 
وی ادامه داد: در خصوصِ اداره‌ی این سازمان نیز، به استفاده از خردِ جمعی و بهره‌مندی از نظراتِ گوناگون، اعتقادِ راسخ دارم. از اینرو به زودی هیئت رئیسه‌ی سازمان لیگ و مسابقات را که تلفیقی از پیشکسوتانِ مجرب و جوانانِ خوش‌فکر و خلاق خواهد بود، تشکیل خواهیم داد.
 
پایدار با تاکید بر اینکه فعلا در کادر اجراییِ سازمان لیگ و مسابقات، تغییری نخواهد داد، اظهار داشت: همواره تلاش کرده‌ام در هر جایگاهی که قرار می‌گیرم، در چهارچوبِ قانون حرکت کنم و در آینده نیز، چنین خواهم کرد. خوشبختانه همکارانم در کادرِ اجراییِ این سازمان نیز، کاملا قانون‌مدار بوده و از این جهت، نظرِ بنده را تامین می‌کنند. از اینرو بنا داریم با استفاده از همین نفرات که پیش‌تر تخصص و تعهدِ خود را به اثبات رسانده‌اند، رقابتهای لیگ و مسابقاتِ کاراته را کمافی‌السابق برگزار کنیم.
 
با انتصابِ ابوالقاسم پایدار به عنوان رییس سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته، عده‌ای معتقد بودند تیمداریِ او در رقابتهای لیگ، ممکن است سببِ بروزِ برخی مشکلات و شائبه‌ها گردد. سرمربی پیشین پاس قوامین که سالِ گذشته همراه با این تیم، جام قهرمانیِ رقابتهای سوپرلیگ را فتح کرد، در واکنش به این ادعا، عنوان داشت: چند روز پیش از قبولِ مسئولیتِ ریاستِ سازمانِ لیگ، از سرمربیگریِ تیم پاس استعفا دادم تا هیچ شائبه‌ای در این خصوص، در اذهانِ اهالیِ کاراته نقش نبندد. البته همچنان مسئولیتِ خود را در هیئت کاراته‌ی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران حفظ کرده‌ام چرا که معتقدم این پُست، تداخل و تعارضی با سِمتِ ریاستِ سازمان لیگ ندارد. با این همه، درب‌های انتقاد و حق‌طلبی، همواره بر روی اهالیِ کاراته، قهرمانان و مربیانِ حاضر در رقابتهای لیگ، باز خواهد بود و این عزیزان می‌توانند به محضِ مشاهده‌ی هر نوع جهت‌گیری یا قانون‌شکنی، شکایاتِ خود را نزدِ سازمانِ لیگ و یا مراجعِ بالاتر، مطرح سازند.
 
پایدار با تاکید بر اینکه اهالیِ کاراته طی روزهای آتی، تغییراتِ مثبت و روندِ مطلوب و رو به رشدِ سازمان لیگ و مسابقات را شاهد خواهند بود، تصریح کرد: این تغییرات و روندِ مثبتِ حرکتی، جز با اتحاد و همدلیِ اعضای خانواده کاراته، سرپرستان، قهرمانان و مربیانِ شاغل در رقابتهای لیگ، شکل نخواهد گرفت.
 
داور برجسته و بین‌المللیِ کاراته‌ی کشورمان و مربیِ پیشینِ تیم ملی، در خاتمه با قدردانی از تمامیِ مدیران و مربیانی که از سالهای گذشته تاکنون، در فرایندِ رشد و پیشرفتِ او تاثیرگذار بوده‌اند، گفت: آقایان محسن آشوری، خادمیان، دباغیان، حسنی، خلیلی، برخوردار و جواد سلیمی، هر یک به نوبه‌ی خود، در شکل‌گیریِ جایگاهِ کنونی‌ام، مستقیم یا غیرمستقیم، مؤثر و نقش‌آفرین بوده‌اند که از این طریق، از همه‌ی این عزیزان و بزرگواران، تشکر و قدردانی نموده و برایشان از درگاه خداوند متعال، توفیقِ روزافزون مسئلت دارم. از پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته هم که به نحوی شایسته، انعکاس‌دهنده‌ی اخبار و رویدادهای کاراته‌ی کشور بوده و در مسیرِ معرفیِ صحیح و اصولیِ این رشته‌ی المپیکی، پیوسته و با قدرت گام برمیدارد، سپاسگزارم.
 
نگارنده: محمد قدیمی 
   1398/9/20 18:37

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار