از پیشکسوتان کاراته آذربایجان غربی تجلیل شد


از پیشکسوتان کاراته آذربایجان غربی تجلیل شد

مدیرکل تربیت بدنی استان آذربایجان غربی در مراسمی از پیشکسوتان رشته کاراته در این استان تقدیر کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار مهر، عبدالله چمن گلی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان کاراته آذربایجان‌غربی که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، اظهار داشت: استفاده از تجارب پیشکسوتان زیربنای اعتلای ورزش استان است و جوانان ورزشکار و مسوولان باید به این امر توجه داشته باشند.

وی احترام به پیشکسوت را منش و روش پهلوانی دانست و افزود:این سنت از دیر باز در ورزش و فرهنگ ما حاکم بوده و از این رو نباید اجازه دهیم به اسم حرفه ای شدن ورزش این سنت نیکو از بین برود. قهرمانی یک روزی به پایان خواهد رسید و تنها پهلوانی در ورزش سالیان سال ماندگار خواهد بود.

چمن گلی گفت:جواد سلیمی، رئیس هیات کاراته استان، تنها داور المپیکی کاراته ایران است و یکی از مفاخر ورزش کشور و سرمایه غیر قابل انکار و شایسته محسوب می شود.

جواد سلیمی رئیس هیات کاراته آذربایجان‌غربی هم در ادامه این مراسم با اشاره به جایگاه پیشکسوتان گفت: در واقع پیشکسوتان سرمایه گرانبهای ورزش استان آذربایجان‌غربی محسوب می‌شوند که باید به نحو احسن مورد تجلیل و قدردانی قرار گیرند.

وی با بیان اینکه ما از همه پیشکسوتان و علاقمندان دعوت می‌کنیم تا بیش از پیش به کاراته کمک کنند، یادآور شد: درب هیات کاراته آذربایجان‌غربی مثل همیشه به روی هیچ فردی بسته نیست و همه علاقمندان می‌توانند از توان و ظرفیت‌های ایجاد شده استفاده کنند. خانه کاراته ارومیه که با حمایت‌های دکتر شهریاری، استاندار و دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی الغدیر و همزمان با پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی جام وحدت و دوستی به بهره برداری رسید، در اختیار تیم‌های استانی و کمپ‌های تمرینی است و پیشکسوتان هم می‌توانند از این مجموعه برای تمرین و ورزش استفاده کنند.

در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از پیشکسوتان ورزش کاراته آذربایجان‌غربی تجلیل بعمل آمد.


 
   1398/9/22 12:16

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار