انعکاس خوب اخبار رقابتهای کرواسی در غیاب مسئول روابط عمومی


انعکاسِ خوبِ اخبار رقابتهای کرواسی در غیابِ مسئول روابط عمومی
 
پیکارهای کسبِ سهمیه‌ی المپیک جوانان در حالی طی روزهای گذشته در کرواسی برگزار شد که اخبار و رویدادهای این مسابقات در غیابِ مسئولِ روابط عمومی فدراسیون کاراته، به بهترین و کاملترین شکل انعکاس یافت.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته؛ از ابتدایِ جلوسِ محمدصادق فرجی بر کرسیِ ریاستِ فدراسیون کاراته تا همین چند هفته قبل، انوشیروان دادگر مدیر روابط عمومی فدراسیون، در بسیاری از سفرهای برون‌مرزی (شاید به بهانه‌ی انعکاسِ اخبار و رویدادهای مسابقات) ملی‌پوشان را همراهی و نتایجِ کسب‌شده را گزارش می‌کرد. فرایندی که هزینه‌های سنگین و غیرضروری را بر فدراسیون کاراته و اهالیِ این رشته، تحمیل و مشکلاتی را برای خانواده‌ی کاراته، ایجاد کرد.
 
این در حالی است که در عصرِ کنونی (عصرِ ارتباطات) برای اطلاع از اخبار و وقایعِ رقم‌خورده در سالنِ رقابتها، هیچ نیازی به حضورِ فیزیکیِ افراد نیست و با یک گوشیِ تلفنِ همراه و اتصال به اینترنت، می‌توان از ریزِ مسائلی که در سالنِ مسابقات اتفاق می‌افتد، به راحتی مطلع شد. همین موضوع این بار و در جریانِ رقابتهای کرواسی رخ داد و مسئولِ روابط عمومی فدراسیون کاراته بدونِ حضورِ فیزیکی در سالنِ رقابتها، اخبار و رویدادهای این مسابقات را به طورِ کامل و دقیق گزارش کرد.
 
رقابتهای کرواسی و انعکاسِ کامل، ریز و دقیقِ اخبارِ این پیکارها از طریقِ روابط عمومی فدراسیون کاراته، ثابت کرد که متولیانِ کاراته‌ی کشورمان می‌توانند همزمان، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، نتایجِ مسابقات را نیز به بهترین و کاملترین شکلِ ممکن، بازتاب دهند.
 
چندی پیش وزارت ورزش و جوانان با انتشار بیانیه‌ای، از فدراسیون‌ها خواست تا با صرفه‌جویی در هزینه‌ها و پرهیز از اعزام‌های غیرضروری، به پیشبردِ اهدافِ اقتصادیِ کشور کمک کنند. امید است فدراسیون کاراته و اهالیِ این ورزش، در تحققِ این آرمانِ ارزشمند، پرچمدار و پیشقدم بوده و با اهتمام به اصلِ ملی-مذهبیِ قناعت و صرفه‌جویی، در عبور از شرایطِ سختِ اقتصادی، به سهمِ خود نقش‌آفرین باشند.
 
نویسنده: محمد قدیمی
مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته


 
   1397/4/13 14:37

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار