کاراته‌کاهای گنبدی ۱۹ مدال در مسابقات بین‌المللی جام ایران زمین کسب کردند


کاراته‌کاهای گنبدی ۱۹ مدال در مسابقات بین‌المللی جام ایران زمین کسب کردند

 دبیر هیات کاراته گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: ورزشکاران نونهال و نوجوان شرکت کننده از این شهرستان در مسابقات بین‌المللی کاراته جام ایران زمین موفق به کسب ۶ مدال طلا، دو نقره و ۱۱ برنز شدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ ابوالفضل ایگی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی جام ایران زمین در سبک شوتوکان برای تمام رده‌های سنی نونهالان، خردسالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با حضور ورزشکاران استان‌های مختلف و نیز کشورهای روسیه، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، گرجستان و عراق در تهران برگزار شد.

وی افزود: تیم ۱۹ نفره‌ گنبدکاووس شامل هفت دختر و ۱۲ پسر کاراته‌کا نونهال و نوجوان به مربیگری مجتبی احمدی به این مسابقات سه روزه اعزام شدند.

دبیر هیات کاراته گنبدکاووس ادامه داد: ۶ نفر از پسران عضو تیم کاراته شهرستان با کسب مدال طلا بر سکوی قهرمانی جای گرفتند و کسب دو مدال نقره و چهار برنز از دیگر دستاوردهای پسران گنبدی بوده است.

ایگی افزود:‌ هفت دختر عضو تیم کاراته گنبدکاووس هم همگی بعد از چند روز رقابت با حریفان موفق به کسب مدال برنز و رسیدن به جایگاه سوم شدند.

این دوره از رقابت‌ها که در روزهای ۲۷ تا ۲۹ آذر با حضور هزار و ۶۰۰ کاراته کا از تمامی استان ها و چند کشور خارجی در رده های سنی مختلف مردان و بانوان برگزار شد.


 
   1398/10/3 21:24

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار