کاراته‌کاران قزوین در مسابقات کشوری به ۱۸ نشان دست یافتند


کاراته‌کاران قزوین در مسابقات کشوری به ۱۸ نشان دست یافتند

کاراته‌کاران شهر ضیاءآباد از توابع شهرستان تاکستان قزوین در مسابقات قهرمانی جام باشگاه‌های کشور سبک اف. اس. کا به ۱۸ نشان رنگارنگ دست یافتند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ دبیر هیات کاراته استان قزوین روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:این مسابقات با حضور ۳۰۰ کاراته کای مرد از سراسر کشور در استان اصفهان برگزار شد.

حمیدرضا داوری با اشاره به مدال آوران استان در این رقابت‌ها، افزود:اشکان بهبودی، سهیل لشگری و مهدی ذوالقدر به نشان طلا و بهادر بهبودی، رضا سودابه، محمد غلامرضایی، امیر محمد بیگی سلخوری، علی شهسواری، مهدی زمانی و ابوالفضل شهسواری به نشان نقره دست یافتند.

وی اضافه کرد:همچنین حسین زمانی، مهدی بهبودی، امیر زمانی، امیر محمد زمانی، ابوالفضل زمانی، ابوالفضل اسلامی، مجتبی لشگری و مهدی ذوالقدر نشان نقره این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

داوری با اشاره به جایگاه کاراته ضیاءآباد، افزود:این رشته از سال ۶۹ با حضور محمد صادق بابایی رییس فعلی هیات کاراته استان در این شهر شروع شد و طی این سال‌ها همواره رو به رشد و تعالی بوده است.

وی اضافه کرد: شهر ضیاءآباد در سال ۹۶ میزبانی مسابقات قهرمانی کشور سبک شوتوکان را به نحو شایسته‌ای برگزار کرد که همین موضوع، عاملی برای جذب افراد بیشتری در این منطقه به رشته کاراته شد.

دبیر هیات کاراته استان گفت:هم اینک طبق آخرین آمار، شهر ضیاءآباد ۲۷۰ کاراته کای بیمه شده دارد که نشان دهنده تحقق اهداف کاراته استان در بسط و گسترش این رشته در تمامی نقاط استان است.

استان قزوین سه هزار بیمه شده در رشته کاراته دارد.

هم اینک ۶۰ کلاس و باشگاه کاراته در قزوین فعالیت می‌کنند.

شهر ضیاءآباد از توابع شهرستان تاکستان در ۷۵ کیلومتری قزوین واقع شده است.
 
   1398/10/10 12:43

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار