تنها نماینده ماهشهر در سوپر لیگ کاراته کشور، سالن تمرین ندارد


تنها نماینده ماهشهر در سوپر لیگ کاراته کشور، سالن تمرین ندارد

رییس هیات کاراته ماهشهر گفت: تیم کاراته هیات ماهشهر که یکی از سه نماینده استان در سوپر لیگ سبک‌های آزاد کشور است با مشکل نبود سالن تمرینی مواجه است.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ علی درویشی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هیات کاراته ماهشهر یکی از هیات های پرافتخار ورزش های رزمی و انفرادی این شهرستان است و با وجود ورزشکاران و مربیان متعدد همچنان از نبود یک سالن اختصاصی رنج می برد. و ما عملا تمریناتمان را در سالن های تکواندو، بوکس و ووشو که خصوصی هستند، انجام می دهیم.

رییس هیات کاراته ماهشهر افزود: کاراته شهرستان ماهشهر با وجود قهرمانان بین المللی، کشوری و استانی و همچنین فعالیت بیش از ۳۰ مربی آقا و خانم در سبک های مختلف و مربیان درجه یک و بین المللی، محلی برای تمرین کردن ندارد و ما بایدبرای تمرین، یک مکان را کرایه کنیم.

وی افزود: تیم ماهشهر اولین سال حضورش را در سوپر لیگ سبک های آزاد کاراته کشور تجربه می کند که تا قبل از نیم فصل در مکان سوم بود ولی از زمانی که سالن تمرین را از ما گرفتند عملکرد تیم ضعیف شد به گونه ای که اکنون در رده نهم جدول رده بندی قرار داریم. بیش از سه ماه است که سالن تمرین را از ما گرفتند و ورزشکارانمان بدون تمرین مناسب در مسابقات شرکت می کنند و به هرجا که مراجعه می کنیم کسی جوابگو نیست.

درویشی افزود: این موضوع را بارها به اداره ورزش شهرستان گفتیم که اعلام می کنند پیگیر هستیم ولی تا الان نتیجه ای نگرفتیم. از طرفی در حال رایزنی با هیات ووشو شهرستان هستیم تا سالن تمرینی در اختیارمان قرار دهند.

وی افزود: در حال حاضر رشته های ووشو و بوکس شهرستان سالن اختصاصی دارند اما هیات کاراته که بالغ بر یک هزار نفر ورزشکار و بیش از ۳۰ مربی و قهرمانان متعدد در بخش بانوان و آقایان دارد از وجود یک سالن بی بهره است.

رییس هیات کاراته خوزستان افزود: در طول چند سال اخیر به مسؤولین مختلف شهرستان از جمله نماینده مردم در مجلس، امام جمعه و فرماندار مراجعه کردیم ولی هیچ نتیجه ای دربرنداشت.

وی گفت: با هزینه خودمان در مسابقات شرکت کردیم وتنهایی کاری که برای ما انجام دادند یک دستگاه اتوبوس برای ایاب و ذهاب ورزشکاران قرار دادند وگرنه هزینه های ورودی را خودمان پرداخت کردیم.

به گزارش ایرنا تیم های ملی حفاری، مناطق نفتخیز جنوب و هیات کاراته ماهشهر به عنوان سه نماینده استان در سوپرلیگ سبک‌های آزاد کاراته کشور حضور دارند. 
   1398/10/10 12:48

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار