کسب نشان طلای کاتای تیمی

کسب نشان طلای کاتای تیمی
برادران کاراته کای باتوانی، پس از قهرمانی در رقابت های جهانی کاپ آزاد هلند با کسب نشان طلای کاتای تیمی به اصفهان بازگشتند.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ رئیس هیئت کاراته استان با اشاره به حضور بیش از 700 ورزشکار از 18کشور در رقابت های کاراته جهانی کاپ آزاد هلند گفت:برادران باتوانی، دراین رقابتها که دردو بخش کاتا وکمیته انفرادی وتیمی برگزارشد، به عنوان نمایندگان کاراته استان درتیم ملی موفق به کسب نشان طلای کاتای تیمی شدند.

علی دوانیان افزود: مهدی ملک احمدی نیز به عنوان دیگر نماینده کشورمان دراین رقابت ها موفق به کسب نشان نقره و برنز کمیته و کاتا انفرادی شد.

وی با بیان اینکه برادران باتوانی (محمد، محمدعلی و محمدرضا) جزو نوادر کاراته دنیا محسوب می شوند گفت: این سه برادر با توجه به هماهنگی سریع و کاملی که دارند تمام رقبای جهانی و حتی داوران روی این سه برادر حساب ویژه ای باز می کنند.

رئیس هیئت کاراته استان با اشاره به اینکه این برادران تاکنون صدها نشان کشوری در20 سال فعالیت ورزشی خود کسب کرده اند افزود: این نشان طلا ، سی امین مدال جهانی و بین المللی برادران باتوانی محسوب می شود.
 
این روزها برادران باتوانی خود را برای حضور در رقابت های جهانی اسپانیا آماده می کنند و در مسابقات آتی هم به دنبال کسب سهمیه برای المپیک 2020 ژاپن هستند.
   1397/4/14 23:49

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار