لیگ کاراته وان - شیلی

بهمنیار به مدال برنز نرسید


 لیگ کاراته وان - شیلی

 بهمنیار به مدال برنز نرسید

سارا بهمنیار با شکست در دیدار رده‌بندی نخستین مرحله کاراته وان سری A در سال ۲۰۲۰ به مدال برنز نرسید.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم، روز پایانی از نخستین مرحله رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان سری A در سال 2020، از ظهر امروز (یکشنبه) با برگزاری دیدارهای رده‌بندی و فینال در حال پیگیری است و در دیدار رده‌بندی وزن 50 کیلوگرم بانوان، سارا بهمنیار پس از تساوی 3-3، با قانون سنشو (کسب امتیاز اول توسط حریف) مقابل لی ران ران،  دارنده مدال نقره آسیا در سال 2019 شکست خورد و از دستیابی به مدال برنز بازماند.

بهمنیار روز جمعه و برای حضور در دیدار رده‌بندی، ابتدا با نتیجه 7 بر صفر از سد یولیانا دی‌اولیورا از برزیل گذشت و در ادامه با نتیجه 4 بر 2 مقابل عایشه سایا از مراکش پیروز شد تا به دیدار نیمه‌نهایی صعود کند.

بهمنیار در این مرحله به مصاف سراب اوزچلیک، نایب قهرمان جهان در سال 2018، دارنده 9 مدال طلا، نقره و برنز لیگ‌های جهانی 2019 و نفر نخست رنکینگ المپیک از ترکیه رفت و با نتیجه 6 بر 2 مغلوب حریف پرآوازه خود شد و به دیدار رده‌بندی رسید.

در ادامه مسابقات و تا ساعاتی دیگر صالح اباذری برای کسب نشان برنز و ذبیح‌الله پورشیب، سجاد گنج‌زاده، بهمن عسگری، رزیتا علیپور و حمیده عباسعلی برای کسب مدال طلا روی تاتامی خواهند رفت.

نخستین مرحله رقابت‌های کاراته وان سری A در سال 2010 با حضور  466 کاراته‌کا از 65 کشور جهان در شهر سانتیاگو شیلی از روز جمعه 20‌دی ماه آغاز شد و امروز با برگزاری دیدارهای رده‌بندی و فینال رقابت‌های کاتا و کومیته به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/   1398/10/22 18:46

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار