دکتر صالحی امیری: کاراته مورد حمایت ویژه کمیته ملى المپیک است/ طباطبایى حاشیه ها را از بین برد


دكتر صالحي اميري: كاراته مورد حمايت ويژه كميته ملى المپيك است/ طباطبايى حاشيه ها را از بين برد

نشست هيات اجرايي كميته ملي المپيك امروز (شنبه 12 بهمن ماه) به ميزباني فدراسيون كاراته برگزار شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، سيدرضا صالحي اميري در نشست هيات اجرايي كميته ملي المپيك به ميزباني فدراسيون كاراته اظهار داشت: كاراته جايگاه ويژه اي در ورزش دارد. اهميت اين رشته با حضور در المپيك دوچندان شده است. اين رشته در ميان جوانان علاقه مندان بسياري دارد و اميدواريم همچنان به موفقيت هايش در ورزش ادامه دهد.

وي افزود: جا دارد از سيدحسن طباطبايي تشكر كنم. ايشان به فدراسيون كاراته ثبات داده است. پيش ازاين تغييرات در كاراته زياد بوده اما حالا فدراسيون به دور از حاشيه در مسير موفقيت قدم برمي دارد. همچنين جا دارد از زحمات روساي قبلي از جمله فرجي، سمندر، مرحوم حاج بهزاد كتيرايي و ... تقدير و تشكر كنم.

رئيس كميته ملي المپيك ادامه داد: آمدن طباطبايي اين امتياز را براي كاراته داشت كه حاشيه ها از بين برود. البته نبايد اجازه داد كه حاشيه ها از بيرون تزريق شود تا كاراته بدون دغدغه به كار خود ادامه دهد.

صالحي اميري خاطرنشان كرد: جا دارد از زحمات هروي، خوشقدم و بويژه جواد سليمي تشكر كنم كه خيلى براى تيم ملى زحمت مى كشند. كسب سهميه المپيك دشوار است اما زحمات اين عزيزان و فدراسيون موجب شده كه الان كاراته شرايط خوبي داشته باشد. كاراته مورد حمايت ويژه كميته ملي المپيك است و مقرر گرديد دو مرحله كمك خارج از برنامه به اين فدراسيون تعلق گيرد.

رئيس كميته ملي المپيك در پايان تصريح كرد: المپيك نقطه پايان كاراته نيست بايد همه كمك كنند اين رشته بهتر از اين نيز شود. كاراته از نظر سخت افزاري و امكانات نياز به كمك ويژه وزارت ورزش، شركت توسعه و كميته ملي المپيك دارد. اميدوارم همه كمك كنند تا اين مشكل كاراته نيز برطرف شود.

در ادامه سيدحسن طباطبايي، رئيس فدراسيون كاراته اظهار داشت: در راه كسب سهميه المپيك هم وزارت ورزش و جوانان و هم كميته ملي المپيك حامي كاراته بوده اند و اميدوارم اين حمايت ها تا زمان كسب سهميه ادامه داشته باشد.

جواد سليمي، رئيس كميته داوران كشورمان نيز در نشست هيات اجرايي كميته ملي المپيك گفت: در تمام اين سالها مانند سرباز در كنار فدراسيون كاراته و تيم ملي حضور داشتم و كمك كردم. اميدوارم هم در كسب سهميه و هم در مسابقات المپيك موفق باشيم.

لازم به يادآوري است در اين نشست نواب رئيس و سرپرست دبيري فدراسيون كاراته از زحمات كميته ملي المپيك در راه حمايت از اين رشته ورزشي تقدير و تشكر كردند.


 
   1398/11/12 14:48

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار