بانوی اهل شهرری به اردوی تیم ملی کاراته دعوت شد


بانوی اهل شهرری به اردوی تیم ملی کاراته دعوت شد

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری گفت: حمیده عباسعلی بانوی اهل شهرری برای شرکت در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان (کسب سهمیه المپیک) به اردوی تیم ملی دعوت شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ مهدی صداقت روزیکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: اردوی تیم‌های ملی بانوان برای حضور در لیگ برتر کاراته وان به میزبانی کشور امارات متحده عربی از روز گذشته آغاز و این اردو به مدت سه روز تا دوشنبه (۱۴ بهمن ماه) با حضور چهار ورزشکار بانو در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.

مهدی صداقت افزود: حمیده عباسعلی در وزن مثبت ۶۰ کیلوگرم برای حضور در اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی کاراته مردان و بانوان اعزامی به لیگ جهانی دوبی امارات به اردوی تیم ملی دعوت شد.

وی خاطرنشان کرد: ملی پوشان تیم ملی کاراته خود را برای حضور در اولین مرحله لیگ جهانی سری آ در سال ۲۰۲۰ به میزبانی دوبی امارات که ۲۵ تا ۲۷ بهمن ماه برگزار می شود، آماده می کنند.

شهرستان ری دارای ۶۰ هیات ورزشی است و این شهرستان به تنهایی پنج مدال از ۱۵ مدال المپیک را کسب کرده است. این شهرستان با جمعیتی حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.


 
   1398/11/13 21:56

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار