هیات کاراته استان قزوین؛

استقبال از قهرمانان ملی پوش کاراته استان


 هیات کاراته استان قزوین؛

استقبال از قهرمانان ملی پوش کاراته استان

مراسم استقبال قهرمانان ملی پوش کاراته استان با حضور مدیر کل ورزش و‌ جوانان استان برگزار شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از برنا از قزوین با حضور پیشکسوتان و جمعی از خانواده کاراته استان، عباس علایی مقدم مدیر کل و  افسانه حسن نایبی معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مراسم تقدیر و تجلیل از افتخارات کاراته استان و کشور بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری ملی پوشان تیم ملی کاراتهو دکتر بابایی رییس هیات کاراته استان و پزشک تیم ملی صورت پذیرفت.

علایی مقدم در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افتخار آفرینی قهرمانان ورزش استان را شادی ملت بر شمرد و گفت: عسگری و آسیابری فرزندان ملت هستند که برای سربلندی ایران اسلامی تلاش می کنند.

علایی مقدم افزود: در راه رسیدن به المپیک تلاش های وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان در راستای کاهش دغدغه های قهرمانان است و تلاش می کنیم با حمایت های مادی و معنوی و پیگیری مساله اشغال بخشی از دغدغه قهرمانان جهانی و المپیکی را کم کنیم.

وی ادامه داد: بهمن عسگری، علی اصغر آسیابری، مجید حسن نیا و امیر رضا میرزایی سرمایه های استان و کشورند که کار استان در پشتوانه سازی قهرمانان باید پر قوت تر ادامه داشته باشد.

در این مراسم دکتر بابایی رییس هیات کاراته استان، بهمن عسگری دارنده دو‌ نشان طلا رقابت های کاراته وان شیلی و فرانسه و همچنین علی اصغر آسیابری ملی پوش کاراته استان از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تجلیل شدند.


 
   1398/11/13 22:22

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار