مسابقات کاراته سبک وادوریو کشور در قم پایان یافت

مسابقات کاراته سبک وادوریو کشور در قم پایان یافت
مسابقات کاراته سبک وادوریو کشور در قم پایان یافت

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار مهر ، مسابقات کاراته سبک وادوریو قهرمانی کشور طی ۲ روز در قم برگزار شد و در پایان این دوره مسابقات سبکی، تیم کاراته استان قم نتوانست جام قهرمانی را در خانه حفظ کند و رقابت را به کاراته کاهای تهرانی باخت.

در این رقابت ها که شامگاه جمعه در مجموعه ورزشی راحله قم پایان یافت ۵۰۰ کاراته کا در رده های سنی مختلف از ۲۵ استان با هم به رقابت پرداختند و در پایان تیم کاراته استان تهران با با ۱۵ طلا ۱۲ نقره و ۱۷ برنز به مقم قهرمانی دست پیدا کرد.

تیم کاراته قم که تلاش زیادی برای حفظ عنوان قهرمانی در خانه داشت در این مسابقات بیشترین آمار مدال برنز را در اختیار گرفت اما با وجود این که قم از نظر تعداد مدال، بیشترین مدال را داشت اما در کیفیت مدال، در برابر تیم تهران کم آورد.

قمی ها در این مسابقات ۱۲ مدال طلا یعنی ۳ طلا کمتر از تهران، ۷ مدال نقره یعنی ۵ مدال نقره کمتر از تهران و ۳۷ مدال برنز یعنی ۲۰ مدال برنز بیشتر از تیم تهران کسب کردند و به مقام نایب قهرمانی این مسابقات بسنده کردند.
 
تیم کاراته استان گلستان نیز با کسب ۸ مدال طلا در مجموع رده های سنی مختلف و نیز ۴ مدال نقره و یک مدال برنز در جایگاه سوم تیمی مسابقات کاراته سبک وادوریو قهرمانی کشور در قم قرار گرفت. 
   1397/4/16 13:13

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار