مهدی زاده: در فرانسه فرصت آزمون و خطا نیست/ قول صددرصدی کسب سهمیه المپیک می دهم


مهدي زاده: در فرانسه فرصت آزمون و خطا نيست/ قول صددرصدي كسب سهميه المپيك مي دهم

نماينده وزن 67- كيلوگرم كشورمان كه عزم خود را براي كسب سهميه المپيك 2020 جزم كرده مي گويد: در مسابقه كسب المپيك فرانسه فرصت آزمون و خطا نيست و برايش اهميت بالايي دارد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ امير مهدي زاده به روابط عمومی فدراسيون، گفت: در اسپانيا از لحاظ تمريني خوب و آماده بودم و تمركزم فوق العاده بود؛ همه را شكست دادم و به مدال طلا رسيدم اما در پاريس به دليل يكسري از مشكلات و شرايط تمريني ام نتوانستم تمركز لازم را داشته باشم و با اشتباه تاكتيكي اي كه انجام دادم از دور رقابتها كنار رفتم. در واقع اصلي ترين تفاوت اسپانيا و فرانسه بحث تمركز بود.

وي افزود: با اين كه شرايط براي من به گونه اي است كه كسب سهميه سخت تر شده اما در كاراته وان هاي باقي مانده تا مسابقه سهميه المپيك شركت مي كنم، آنها براي من حكم مسابقه تداركاتي را دارند و مسابقه آخر در فرانسه برايم مهم است و فرصت آزمون و خطا نيست.

مهدي زاده تصريح كرد: اصلي ترين رقباي من در وزن 67 كيلوگرم حريف مصري و فرانسوي است و فيلم مبارزات حريفانم را با كمك مربي ام بارها ديده و آناليز كرده ام. من فاكتور خوبي نسبت به حريفان اوزان 60 و 67 كيلوگرم دارم چرا كه سرحال تر از بقيه ام و آنها فرسوده و خسته شده اند.

وي گفت: فكر مي كنم در مسابقه سهميه المپيك فرانسه به جز نفراتي كه از طريق رنكينگ وارد المپيك مي شوند 20 نفر ديگر هم شرايط خوبي دارند اما من هم توانايي و هم تجربه بالايي دارم و در سطح دنيا هم شناخته شده ام. در مسابقه پاريس اول توكل م بر خداست و قول صددرصدي مي دهم كه سهميه المپيك را كسب كنم. 
   1398/11/15 11:31

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار