اعزام بهمنیار به لیگ جهانی کاراته وان در اتریش


اعزام بهمنیار به لیگ جهانی کاراته وان در اتریش

 سارا بهمنیار کاراته کار ملی پوش گیلانی عازم اتریش شد تا در سومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۲۰ حضور یابد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سومین مرحله لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۲۰ از روز جمعه نهم  اسفندماه در سالزبورگ اتریش آغاز می شود که سارا بهمنیار به همراه تیم ملی کاراته بانوان عازم این مسابقات شد.

مرتضی ورزلدوست افزود: این کاراته کار شایسته ملی پوش گیلان که بهمن ماه در دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در دبی امارات موفق به کسب مدال برنز شده بود، در وزن ۵۰- کیلوگرم در لیگ جهانی کاراته وان اتریش به مصاف رقبای خود می رود.

وی ادامه داد: امیدواریم که بهمنیار در این دوره از رقابتهای لیگ جهانی نیز بدرخشد و در نهایت با انجام مسابقات زیبا و کسب مقام شایسته ، شانس حضور خود را در المپیک ۲۰۲۰ ژاپن افزایش دهد و در نهایت بتواند سهمیه المپیک را کسب کند.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش وجوانان گیلان خاطرنشان کرد: لیگ جهانی کاراته وان اتریش از روز جمعه در سالزبورگ این کشور آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت که در این دوره از رقابتها، ۶۲۵ کاراته کای از ۸۸ کشوردر دو بخش کاتا و مبارزه با هم رقابت می کنند.

سارا بهمنیار کاراته کای گیلانی که اسفند سال گذشته مدال نقره لیگ جهانی وان اتریش را کسب کرد در وزن ۵۰- کیلوگرم موفق به کسب مدال طلای پنجمین مرحله لیگ جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، مدال طلای ششمین مرحله لیگ کاراته وان در مسکو، مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان امارات ، مدال نقره مسابقات امیدهای جهان در اسپانیا، مدال نقره مسابقات امیدهای آسیا در قزاقستان و همچنین مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان ژاپن شده بود.

وی همچنین سال گذشته در اولین حضورش در تیم ملی بزرگسالان توانست در رقابت‌های جهانی اسپانیا مدال برنز کسب کرده و به عنوان اولین بانوی گیلانی دارنده مدال جهانی در رشته کاراته معرفی شود.


 
   1398/12/7 20:30

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار