کسب 5 مدال کشوری برای کاراته کا‌های کرمانشاهی

کسب 5 مدال کشوري براي کاراته کا‌های کرمانشاهی
کاراته کا‌های استان کرمانشاه در رقابت‌های لیگ کارته وان کشور در دو بخش پسران و دختران که به میزبانی تهران برگزار شد با کسب یک طلا، یک نقره و ۳ برنز به کارخود پایان دادند.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه ، در این رقابت‌ها در بخش پسران کاراته کا‌های کرمانشاهی پنج مدال کشوری کسب کردندو در رده سنی نوجوانان امیررضا برزویی از کرمانشاه در وزن ۵۲ - کیلوگرم با شکست تمامی رقبا بر سکوی قهرمانی ایستاد و مدال طلا کسب کرد و محمد جواد صفری دیگر کاراته کاي کرمانشاهی در این وزن مقام دوم را کسب کرد و ورزشکاران تهران و کرمان نیز مشترکا سوم شدند.

در رقابت‌های رده سنی جوانان و در وزن ۶۱- کیلوگرم عرشیا فیض از کرمانشاه به همراه ورزشکاری از قزوین مقام سوم مشترک را کسب کردند و کاراته کا‌های استان‌های مرکزی و قم نیز به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند. 

در وزن ۷۶+ کیلوگرم نیز که ورزشکاران مرکزی و خوزستان اول و دوم شدند، دانیال علیجانی از کرمانشاه به همراه کاراته کایی از قم به مقام سوم مشترک و مدال برنز دست یافت.
 
دررقابت‌های بخش دختران نیزصدف لرستانی از کرمانشاه در وزن ۵۹+ کیلوگرم در رده سنی جوانان همراه با ورزشکاری از مازندران به طور مشترک مدال برنز را کسب کردند و کاراته کا‌های لرستان و کرمان نیز اول و دوم شدند. در جدول رده بندی مدال‌ها در بخش پسران تیم کرمانشاه با مجموع ۴ مدال (یک طلا، یک نقره و ۲ برنز) مقام ششم تیمی را به خود اختصاص داد و تیم دختران نیز با کسب یک برنز به ایستادن در رده یازدهم بسنده کرد.
   1397/4/17 10:58

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار