کاراته کاهای آذربایجان غربی 15 مدال کشوری کسب کردند

کاراته کاهای آذربایجان غربی 15 مدال کشوری کسب کردند
رییس هیات کاراته آذربایجان غربی گفت: ورزشکاران استان موفق به کسب پنج مدال طلا، چهار نقره و 6 برنز در بیست و سومین دوره رقابت های کشوری در سبک 'وادوریو' شدند.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" جواد سلیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پیکارها طی روزهای پنجشنبه و جمعه/14 و 15 تیرماه/ با حضور 500 کاراته کا از 25 استان در محل خانه کاراته قم برگزار شد و تیم آذربایجان غربی با اختلاف کمی نسبت به گلستان در جایگاه چهارم تیمی این مسابقات قرار گرفت.

سلیمی افزود: در پایان این رقابت ها تیم همراه اول تهران با 15 طلا، 12 نقره و 17 برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد، قم با 12 طلا، هفت نقره و 37 برنز دوم شد و تیم گلستان با هشت طلا، چهار نقره و یک برنز در مکان سوم جای گرفت.

به گزارش ایرنا برگزاری رقابت های بین المللی کاراته جام صلح و دوستی ارومیه با حضور بیش از 15 تیم خارجی و داخلی در سالن 6 هزار نفری ارومیه از مهمترین رویدادهای ورزشی آذربایجان غربی است که پنجمین دوره آن /از 26 تا 28 مرداد سال جاری/ برگزار می شود. 

هفته گذشته «آنتونیو اسپینوز» رییس فدراسیون جهانی کاراته با صدور پیامی اذعان کرد که برگزاری مسابقات کاراته جام وحدت و دوستی به میزبانی شهر ارومیه قدرت این رشته را در سطح جهان به نمایش گذاشته است.
 
چهاردمین دوره مسابقات بین المللی وحدت و دوستی به میزبانی شهر ارومیه (جمهوری اسلامی ایران) از 17 الی 19 آگوست برگزار می شود.
   1397/4/17 11:01

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار