نتایج کاتارو‌های فارسی در رقابت‌های مجازی ایران


نتایج کاتارو‌های فارسی در رقابت‌های مجازی ایران

۲ کاراته کا استان فارس عنوان نخست مسابقات سبک‌های آزاد کاراته مجازی ایران را کسب کردند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، نخستین دوره رقابت‌های مجازی سبک‌های آزاد کاراته پسران ایران در بخش کاتا برگزار شد و در رده سنی ۱۶ و ۱۷ سال کمربند قهوه‌ای و مشکی محمد حسین رستگار از استان فارس به علت نبود شرکت کننده‌ای در این رده، عنوان نخست را به خود اختصاص داد.

در رده سنی ۱۸ سال به بالا کمربند زیر قهوه‌ای علی آگاه از فارس قهرمان شد و محمدرضا جعفری و علی زعفرانی از قم و خراسان رضوی به مدال نقره و برنز رسیدند.

در گروه فینالیست‌های رده سنی یازده تا ۱۳ سال کمربند قهوه‌ای و مشکی، عرفان رحیمی از فارس و کیان رحیمی از گیلان برای کسب عنوان قهرمانی در مرحله دوم به روی تاتامی می‌روند و در بخش عنوان سوم مشترک، پاشا نصرتی از استان فارس با کیان صادقی لطف آباد از خراسان رضوی رقابت می‌کند.

در رده سنی زیر ۱۰ سال کمربند زیر قهوه‌ای، محمدطاهرزاده خلیلی در گروه نخست و پوریا نصرتی و سپهر آگاه از فارس در گروه دوم مرحله دوم با رقبا مسابقه می‌دهند.

در رده سنی یازده تا ۱۳ سال کاتا کمربند زیر قهوه‌ای هم، سید یوسف هاشمی آزاد، محمدحسین زمانی و امیرعلی زمانی از استان فارس موفق به صعود به دور دوم نخستین دوره رقابت کاراته مجازی پسران ایران شدند.

نفراتی که به مرحله دوم این مسابقات راه یافته اند باید تا روز چهارشنبه دهم اردیبهشت ماه فیلم کاتای اجرایی خود را با رعایت اصول اعلامی قبلی در سایت فدراسیون کاراته بارگذاری کنند.

کاتای انتخابی نفرات راه یافته به مرحله دوم نباید تکراری باشد و در فیلم‌های کاتای ارسالی حجم فیلم حداکثر ٢٠ مگابایت و زمان فیلم حداکثر چهار دقیقه باشد، ضمنا دوربین تلفن همراه به صورت افقی قرار داده شود.


 
   1399/2/11 21:55

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار