خدابخشی: تمام تلاشم را برای پاسخگویی به انتظارات جامعه کاراته انجام می‌دهم/ ترکیب تیم ملی را جوانان باتجربه تشکیل می‌دهند

خدابخشی: تمام تلاشم را برای پاسخگویی به انتظارات جامعه کاراته انجام می‌دهم/ ترکیب تیم ملی را جوانان باتجربه تشکیل می‌دهند
ملی‌پوش کاراته کشورمان گفت: در حال حاضر مسیری جدید را در ذهن خود ترسیم کرده‌ام و تمام تلاشم پاسخگو بودن در مقابل انتظارات جامعه کاراته خواهد بود.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" مهدی خدابخشی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایط خود در آستانه مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در اردن اظهار داشت: خدا را شکر در آمادگی خوبی به سر می‌برم و امیدوارم با دعای خیر مردم و جامعه کاراته عملکرد قابل قبولی را در اردن داشته باشم. قطعاً تمام کاراته‌کا‌ها علاوه بر تلاش برای کسب بهترین نتیجه به دنبال این خواهند بود تا با قهرمانی رنکینگ خود را نیز ارتقا ببخشند که همین موضوع باعث اهمیت بیشتر قهرمانی آسیا خواهد بود.
 
وی در پاسخ به این سؤال که عملکرد خوب او در لیگ جهانی ترکیه می‌تواند شروع مجددی برای او باشد، گفت: برای من مسابقات ترکیه به اتمام رسیده است و در حال حاضر مسیر جدیدی را در ذهن خود ترسیم کرده‌ام. در این بین تمام تلاشم پاسخگو بودن انتظارات جامعه کاراته خواهد بود. مسابقات قهرمانی آسیا نیز میدان جدیدی برای من خواهد بود و بدون توجه به کسب مدال طلا در لیگ جهانی ترکیه به دنبال بهترین نتیجه هستم.
 
ملی‌پون وزن 87- کیلوگرم ایران در خصوص رقبای تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: ژاپن رقیب سنتی و قدیمی ما در کومیته انفرادی و تیمی خواهد بود. قطعاً در اردن نیز شاهد رقابت جدی با ژاپنی‌ها خواهیم بود و همان‌طور که در گذشته موفق به برتری مقابل آنها شدیم این بار نیز تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا موفق به کسب بهترین نتیجه شویم.
 
خدابخشی در خصوص امکان تکرار عنوان قهرمانی دوره گذشته با توجه به حضور بازیکنان جوان در ترکیب تیم ملی گفت: قطعاً این امکان وجود دارد و تمام تلاش ما نیز کسب مجدداً عنوان قهرمانی است. همه بازیکنان جوان تیم ملی از نفرات عنوان‌دار مسابقات آسیایی، جهانی و لیگ‌های جهانی هستند و از انگیزه بسیار بالایی برای موفقیت در مسابقات برخوردارند. جوانان ما با وجود شرایط سنی مناسب از تجربه خوبی برخوردار هستند و به نوعی ترکیب تیم ملی در کومیته انفرادی از جوانان باتجربه تشکیل شده است.

   1397/4/20 09:57

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار