گنج‌زاده: هدفم کسب سهمیه و مدال المپیک است/ اباذری می‌تواند قهرمان آسیا شود

گنج‌زاده: هدفم کسب سهمیه و مدال المپیک است/ اباذری می‌تواند قهرمان آسیا شود
کاراته کای سنگین وزن تیم ملی کشورمان گفت: رسیدن به مدال در رقابتهای پیش رو در مسیر کسب امتیاز ورودی المپیک اهمیت بالایی دارد، چرا که نگاه ما مدال با ارزش المپیک است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" سجاد گنج زاده با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا مراحل مختلف آماده سازی را گام به گام طی کردیم و خدا را شکر در آستانه اعزام به این رقابتها شرایط مطلوب و انگیزه کافی داریم تا از دوره قبل نتایج و مدالهای خوشرنگ تری کسب کنیم.
 
وی ادامه داد: سال سختی را پیش رو داریم چرا که باید امتیازات لازم برای کسب سهمیه المپیک را جمع آوری کنیم. بازیهای آسیایی و رقابتهای قهرمانی جهان را در کنار همین مسابقات قهرمانی آسیا نیز در پیش است. ولی خدا را شکر کادر فنی و مدیریت فدراسیون با آگاهی کامل از این تقویم فشرده برای حضوری موفق در همه این رویدادها برنامه ریزی خواهند داشت. ما هم با دل و جان بر اساس همین برنامه پیش خواهیم رفت. 
 
این عضو تیم ملی کاراته افزود: از سال ۲۰۱۲ که در کومیته تیمی رقابتهای قهرمانی آسیا عضو تیم ملی شد تاکنون در همه رویدادهای قهرمانی آسیا در دو بخش تیمی و انفرادی حضور داشته و مدالهایی نیز کسب کرده ام. البته مهم موفقیت تیم ملی است و همه اعضای تیم چه در کومیته انفرادی و چه در کومیته تیمی برای سربلندی و اهتزاز پرچم ایران مبارزه می کنند.
 
قهرمان پیشین آسیا در مورد حضور کاراته کایی جوان در وزن ۸۴+ کیلوگرم گفت: صالح اباذری کاراته کای جوانی است که شایستگی های خود را ثابت کرده و مطمئن باشید و هستم که با مدال خوشرنگی از این مسابقات بازخواهد گشت. 
 
گنج زاده ادامه داد: ما همه اعضای یک تیم هستیم، هدف مشخص و یکی است. تلاش داریم اول برای خود و دوم برای افتخارآفرینی و شاد کردن دل مردم ایران هر میدانی را با دست  و بهترین نتیجه به پایان برسانیم. در مسیر تحقق این هدف فرقی نمی کند چه کسی روی تاتامی می رود و مدال کسب می کند. مدال توسط هر کسی بدست آید با ارزش است و ما هم ضمن احترام به تصمیم کادر فنی، برای موفقیت در مسابقات پیش رو تلاش می کنیم.
 
ملی پوش کاراته ایران در خصوص کسب سهمیه المپیک هم گفت: اطلاعاتی از نحوه کسب سهمیه المپیک دارم و می دانم از مسابقات قهرمانی آسیا روند کسب امتیاز ورودی آغاز شده، بازیهای آسیایی امتیاز ندارد و لیگ های جهانی امتیاز خاص خود را داشته و مسابقات قهرمانی جهان ضریب ۱۲ دارد که تا پایان این پروسه امتیاز آن محفوظ است. این مسیر سخت و البته با اهمیت است و خیلی امیدوارم که در این مسیر در تمام اوزان المپیک اول کسب سهمیه کنیم و بعد بتوانیم پرچم کشورمان در این بازیها بالا ببریم.
 
سجاد گنج زاده کاراته کای ۲۷ ساله تیم ملی کشورمان از سال ۲۰۱۲ عضو تیم ملی شده و در مدت ۵ سال گذشته موفق به کسب سه طلا، سه نقره و یک برنز رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا در دو بخش تیمی و انفرادی شده و در اردن نیز یکی از امیدهای تیم کشورمان برای کسب مدال طلای کومیته تیمی است. 
   1397/4/20 15:07

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار