با حضور در کاراته‌وان‌ها از حریفانمان شناخت خوبی پیدا کرده‌ایم

میرزایی: امیدوارم با کسب مدال جواب اعتماد کادرفنی را بدهم/با ترکیب جوان راهی اردن شده‌ایم‌


با حضور در کاراته‌وان‌ها از حریفانمان شناخت خوبی پیدا کرده‌ایم
میرزایی: امیدوارم با کسب مدال جواب اعتماد کادرفنی را بدهم/با ترکیب جوان راهی اردن شده‌ایم‌
نماینده وزن 67- کیلوگرم تیم ملی کاراته گفت: امیدوارم با کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال مزد زحماتم را بگیرم و جواب اعتماد کادر فنی را بدهم.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی کاراته کشورمان که برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا عصر روز گذشته(سه شنبه 19 تیرماه) تهران با به مقصد اردن ترک کرد، عصر امروز(چهارشنبه) یک جلسه تمرین آماده سازی می پردازند. پانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا از صبح روز جمعه 22 تیرماه در شهر امان با حضور 312 کاراته کا از 29 کشور آغاز می شود که مراسم وزن کشی این مسابقات صبح روز جمعه انجام می شود. 
 
امیر میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ در پاسخ به این سوال که شرایط اردوهای تیم ملی پیش از اعزام به پانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا چطور بود و شرایط تیم ملی پیش از آغاز مسابقات چطور است،‌گفت: ما 6 تا 7 مرحله اردو را در طول این مدت پشت سر گذاشتیم و با آمادگی بسیار بالایی راهی اردن شدیم. در این مدت که زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری می‌کردیم مسابقات تدارکاتی خوبی را برای ما در نظر گرفته بودند. دیدارهای تدارکاتی قبل از اعزام به قهرمانی آسیا خیلی برای ما مهم بود. 
 
وی در پاسخ به این سؤال که شما به عنوان یکی از  جوانانی هستید که تازه به رده بزرگسالان آمده‌اید، شرایط خودتان پیش از حضور در این مسابقات چطور است،‌گفت: در حال حاضر از بین 6 وزنی که به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شده‌اند؛ 4 نفر از ملی‌پوشان افرادی هستند که یا برای اولین بار یا دومین بار است که راهی قهرمانی آسیا شده‌اند. میانگین سنی تیم ملی بزرگسالان پایین است و ترکیب جوانی را دارد، به جزء امیر مهدی‌زاده و حسن‌نیا مابقی نفرات جوان‌تر و کم تجربه تر هستیم و با انگیزه زیادی در این رویداد حضور پیدا کرده‌ایم؛ ما در تلاش هستیم قهرمانی دوره قبل را این بار در اردن تکرار کنیم.
 
نماینده وزن 67- کیلوگرم تیم ملی بوکس در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: این مسابقات یکی از رویدادهایی است که در رنکینگ جهانی تأثیر زیادی دارد و می‌تواند ما را به حریفان‌مان نزدیک‌تر کند. ما برای حریفان‌مان برنامه‌ریزی خاصی داریم و با بهترین حریفان خودمان در کاراته‌وان‌ها مسابقه داده‌ایم و این باعث شده شناخت خوبی از آنها داشته باشیم.
 
میرزایی در پاسخ به این سوال که چه مدالی را در اولین دوره حضور خود پیش بینی کرده‌ای، گفت: امیدوارم همه ما بتوانیم خوش‌رنگ‌ترین مدال را در این رقابت‌ها کسب کنیم. برای اولین بار است در ترکیب تیم ملی بزرگسالان در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور پیدا می‌کنم و امیدوارم با کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال مزد زحماتم را بگیرم و جواب اعتماد کادر فنی را بدهم.

   1397/4/20 15:09

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار