توضیحات اسپانسر مسابقات کاراته وان اصفهان؛ هیچ توافقی با هیئت کاراته برای پرداخت جایزه نقدی نداشتیم


توضیحات اسپانسر مسابقات کاراته وان اصفهان؛ هیچ توافقی با هیئت کاراته برای پرداخت جایزه نقدی نداشتیم

اسپانسر مسابقات کاراته وان استان اصفهان درباره جوایز این رقابت‌ها توضیحاتی ارائه کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ مهدی امامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، در واکنش به مباحث مطرح شده درباره جوایز مسابقات کاراته وان استان اصفهان اظهار داشت: با پیشنهاد آقای شاهزیدی و با میل خود به هیئت کاراته معرفی شدم، اما برخلاف صحبت‌هایی که در مدت اخیر مطرح می‌شود در هیچ مرحله‌ای از این مسابقات هیچ صحبتی برای پرداخت هزینه نقدی با من نشده است.

وی افزود: طبق قراردادی که داشتیم برخی تجهیزات مانند کابل شبکه، نمایشگرها و پایه‌های آن و غیره را تأمین کردم اما هیچ وقت قرار نبود به نفرات برتر جایزه نقدی بدهم. معمولاً پیش از شکل‌گیری هر تعاملی صحبت‌های شفاهی انجام می‌شود اما هیچ صحبت قطعی و مصرانه‌ای درباره پرداخت جایزه نقدی که من هم تأیید کرده باشم وجود نداشت. از ابتدا پرداخت جایزه نقدی را قبول نکرده بودم و این‌طور نبود که ابتدا قبول کرده و سپس از دادن جایزه سرباز زده باشم.

اسپانسر مسابقات کاراته وان استان اصفهان ادامه داد: رابط ما و هیئت کاراته به عنوان یک پیشنهاد به من گفت می‌توانی به نفرات اول تا سوم جایزه نقدی بدهی که وقتی قبول نکردم موضوع پرداخت بن خرید را مطرح کردند و در نهایت به این تعامل رسیدیم که پس از برگزاری دور پایانی مسابقات به برترین‌ها بن تخیف خرید پرداخت کنیم که حتی پیش از عید نوروز برای طراحی و چاپ بن‌ها مبلغی هزینه و بن‌ها را به هیئت تحویل دادم که گویا پخش نکردند و چون تاریخ بن‌ها به اتمام رسیده بود دوباره در سال 99 هزینه کردیم و بن‌های جدید چاپ کردیم.

وی گفت: این موضوع باعث حرف و حدیث بین ورزشکاران شده که چرا اسپانسر جایزه نقدی نداده، در حالی که اگر قرار بوده جایزه نقدی پرداخت شود کسانی که آن را مطرح کرده‌اند مسئول‌اند. از اینکه تصور شده اسپانسر خلف وعده کرده ناراحتم، در حالی که این اتفاق از جانب مجموعه من نبوده است. حتی به جز توافقات اولیه، هزینه‌های مازاد دیگری نیز برای جلیقه و لباس انجام دادم که هیچ‌گاه از آنها استفاده نشد.

امامی بیان کرد: زمانی که اعلام کرده‌اند به نفرات اول تا سوم جایزه نقدی اهدا می‌شود و خبر آن را در فضای مجازی منتشر می‌کنند باید تأییدیه آن وجود داشته باشد اما از جانب من هیچ تأییدی وجود نداشته، چه برسد به اینکه خلف وعده کرده باشم یا به خاطر شرایط اقتصادی کشور ناشی از شیوع کرونا به تعهدات خود عمل نکنم. تأکید می‌کنم که به تمام تعهدات عمل کرده‌ام.

وی تصریح کرد: در هر دو نوبتی که بن تخفیف خرید چاپ کردم نیز سرپرست هیئت کاراته در جریان این موضوع بود و بند قرارداد آن هم نوشته شد و حتی بیشتر از پیشنهاد ایشان تخفیف در نظر گرفته و در نهایت برای نفرات اول تا سوم به ترتیب 400، 350 و 300 هزار تومان تخفیف به ازای 2 میلیون تومان خرید در نظر گرفتم. البته تا امروز ورزشکاری برای خرید مراجعه نکرده و فکر می‌کنم شبهه‌‌ خلف وعده از سوی اسپانسر برای آنها پیش آمده در حالی که به میل خود و برای کمک به کاراته اصفهان از این مسابقات حمایت کردم، اما متأسفانه به دلیل صحبت بیجا از جایزه نقدی و انتشار این موضوع، ورزشکاران برای استفاده از این بن‌ها مشتاق نیستند و مجموعه ما زیر سوال رفت.

اسپانسر مسابقات کاراته وان استان اصفهان با بیان اینکه کیفیت برگزاری این دوره از مسابقات در مقایسه با سال‌های گذشته و استان‌های دیگر پیشرفت بسیاری کرده بود، گفت: هم هیئت و هم ما به عنوان اسپانسر برای برگزاری مسابقات تلاش و هزینه کرده بودیم و اگر این صحبت‌ها مطرح نمی‌شد بازخورد برگزاری این رقابت‌ها برای هر دو طرف مثبت بود که این حواشی مانع این امر شد.

انتهای پیام/ 
   1399/3/11 10:43

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار