رشته کاراته رشته ای با علاقمندان بسیار /هیات کاراته اردبیل جزء ۱۰ هیات برتر استان


رشته کاراته رشته ای با علاقمندان بسیار /هیات کاراته اردبیل جزء ۱۰ هیات برتر استان

رشته کاراته، یک رشته جوان پسند است که استقبال از این رشته ورزشی بین جوانان استان نیز بالاست.


مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل، گفت : توجه به زیرساخت ها در جهت ترویج و فرهنگ سازی همگانی و هم چنین گام برداشتن برای ورزش قهرمانی از دغدغه های اصلی اداره کل ورزش و جوانان استان می باشد و در همین راستا به دنبال توسعه زیرساخت های اختصاصی در ورزش استان خواهیم بود.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل؛ درراستای حضور موفق در بازی های آسیایی، پاراآسیایی و المپیک جوانان و سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل و رئیس و اعضا هیات کاراته ، برنامه ها و عملکرد این هیات بررسی شد .

در این جلسه مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه رشته کاراته، یک رشته جوان پسند است که استقبال از این رشته ورزشی بین جوانان استان نیز بالاست گفت: توقع و انتظار از هیات کاراته زیاد است که امیدواریم در المپیاد پیش رو عملکرد خوبی داشته و برای استان مقام آوری کنند.

او افزود: توجه به زیرساخت ها در جهت ترویج و فرهنگ سازی همگانی و هم چنین گام برداشتن برای ورزش قهرمانی از دغدغه های اصلی اداره کل ورزش و جوانان استان می باشد و در همین راستا به دنبال توسعه زیرساخت های اختصاصی در ورزش استان خواهیم بود.

انوشیروانی اظهار کرد: ورزش کشور مدیون زحمات جهاد گونه پیشکسوتان ورزشی و روسای هیات های ورزشی است که قدردانی از این عزیزان امری ضروری است.

او تصریح کرد: تعدد سبک های مختلف در رشته کاراته امری طبیعی است که باید بصورت ویژه در این حوزه ها برنامه ریزی شود و برای معرفی هر کدام به جوانان تلاش گردد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: باید با بالاترین سطح همکاری و همدلی همه جانبه بهترین عملکرد را در سطح کشور داشته باشیم و در شرایط موجود نباید شانه خالی کنیم و به سمت پیشرفت توسعه ورزش گام برداریم چرا که توسعه ورزش توسعه سلامتی و نشاط در جامعه است.

در ادامه این جلسه عباسی ،رئیس هیات کاراته استان اردبیل با بیان اینکه هیات کاراته استان اردبیل جزء ۱۰ هیات برتر در بین هیات های استان است ، عنوان کرد: هیات کاراته استان در حوزه های مختلف برگزاری مسابقات ، آموزش مربیان ، داوران و ورزشکاران در سال های گذشته اقدامات قابل توجهی را انجام داده و در زمان بیماری کرونا نیز این هیات توانست با برگزاری مسابقات مجازی در بخش های مختلف اقدامات موثری را در حوزه آمادگی و تمرینی ورزشکاران در بخش آقایان و بانوان انجام دهد.

او گفت: بخش عنبران شهرستان نمین در ۲ سال متوالی توانست ،در سطح ملی ورزشکاران شایسته ای را به تیم های ملی معرفی کند و در سطح کشور نیز افتخارات بزرگی را بدست آورده است .

در این جلسه همچنین خانم موسیوند، نایب رئیس هیات کاراته استان گفت: در سال ۱۳۹۸ بانوان کاراته باز استان توانستند در سی دوره مسابقات کشوری و منطقه ای شرکت کنند و استان اردبیل نیز میزبان ۱۰ دوره مسابقات منطقه ای و کشوری باشد که از این تعداد مسابقات ۵۵۰ مدال رنگارنگ در سبک های مختلف در بخش بانوان به دست آمد .

او بیان کرد: کاراته کاران بانوی استان در المپیاد سال ۹۸ توانستند ۲ مدال را به ارمغان آورند و امیدواریم که امسال هم در مسابقات قدرتمند حاضر شده و با مدال های رنگارنگ بیشتری به استان بازگردیم.


 
   1399/3/12 22:36

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار