قم عنوان برتر هیأت‌های کاراته کشور را کسب کرد


قم عنوان برتر هیأت‌های کاراته کشور را کسب کرد

رئیس هیأت کاراته استان قم از موفقیت این هیأت در کسب رتبه برتر هیأت‌های سراسر کشور بر اساس ارزیابی انجام شده توسط فدراسیون خبر داد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ علیرضا برخوردار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، از ثبت برگ زرّین دیگرى در کارنامه پرافتخار کاراته استان قم خبر داد و اظهار کرد: طبق اعلام فدراسیون کاراته، هیأت کاراته استان قم به عنوان هیأت برتر کاراته کشور معرفى شد، خوشبختانه این موفقیت پس از ارزیابی نهایی عملکرد سال 1398 هیات‌های کاراته سراسر کشور توسط فدراسیون رقم خورد.

وی افزود: با توجه به ارزیابی‌هاى انجام شده از عملکرد هیات‌های کاراته سراسر کشور در سال ۹۸، هیات کاراته قم با کسب امتیاز 3635 به عنوان هیأت برتر کاراته کشور معرفی شده و این افتخار بزرگ را به پیشکسوتان، مربیان، داوران و قهرمانان عزیز این رشته که حاصل تلاش همگی این عزیزان است تبریک می‌گوییم.

برخوردار در ادامه از موفقیت کاراته‌کاهای قم در مسابقات مجازی کشور خبر داد و ابراز کرد: مهدی گل‌وردی در این مسابقات مقام نخست و عنوان قهرمانی رده سنی بزرگسالان را کسب کرد و محمدحسین رستمی‌زاده مقام سوم مشترک همین رده سنی را به دست آورد، در حالی که این دو قهرمان ارزنده به مربیگری محمدرضا رستمی‌زاده به رقابت پرداختند، مربی‌ای که کار مربیگری را از سال 1373 در استان کرمان آغاز کرد و هم اکنون در سبک کیوکوشین kwf فعالیت دارد.

رئیس هیأت کاراته استان قم همچنین تجهیز خانه کاراته قم به سیستم روشنایی جدید خبر داد و عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام گرفته و همکاری اداره ورزش و جوانان استان و نصب تعداد 24 عدد پروژکتور LED با کیفیت عالی و مناسب، سیستم روشنایی خانه کاراته استان تجهیز شد.

وی به مسابقات کشوری سبک فول کنتاکت در بخش پسران نیز اشاره کرد و افزود: این رقابت‌ها با حضور کاراته‌کاهای رده سنی خردسالان انجام گرفت و در نهایت عباس امینی‌فر، سینا رضایی و امیرعلی خاوری به مربیگری آقایان پیغمبری، حسن‌زاده و محمدی رتبه‌های اول تا سوم این دوره از پیکارها را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام


 
   1399/3/16 23:40

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار