نصراله پژمانفر کسب رتبه برتر هیات کاراته استان خراسان رضوی را تبریک گفت


نصراله پژمانفر کسب رتبه برتر هیات کاراته استان خراسان رضوی را تبریک گفت

نصراله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب عنوان برتر هیات کاراته استان خراسان رضوی را تبریک گفت.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط  عمومی فدراسیون، نصراله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب عنوان برتر هیات کارته استان خراسان رضوی را جامعه ورزشی استان خراسان رضوی تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است کسب عنوان شایسته و بایسته رتبه برتر هیات های کاراته سراسر کشور که با ارزشیابی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران نصیب هیات کاراته استان گردید، نشان از تلاش و کوشش شبانه روزی پیشکسوتان ، مربیان ، ورزشکاران و خانواده های همراه در کنار یکدیگر، باعث ایجاد اضلاع موفقیت شد تا این هیات در آوردگاه قضاوت کل هیات های کشور بتواند با همدلی و همزبانی خانواده بزرگ کاراته استان به این مهم نائل گردد.


اینجانب این موفقیت بزرگ را به جامعه ورزش استان و خانواده بزرگ کاراته تبریک عرض نموده و برای فرد ، فرد ورزشکاران ، قهرمانان ، مربیان و پیشکسوتان این رشته در استان و کشور آرزوی توفیق و سربلندی همراه با موفقیت از کنار بارگاه ملکوتی ولی نعمتمان آقا علی ابن موسی الرضا (ع) را مسئلت می نمایم.


 
   1399/3/17 18:56

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار