صافی:​ هر ۴ تیم سوپرلیگ کاراته قهرمان هستند


صافی:​ هر ۴ تیم سوپرلیگ کاراته قهرمان هستند

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد: هر چهار تیم راه یافته به مرحله نهایی سوپرلیگ کاراته، قهرمان اخلاق هستند.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"؛ احمد صافی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ در خصوص بسته شدن پرونده سوپرلیگ کاراته افزود: هر چهار تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی سوپرلیگ، قهرمان رفتار شدند، چون حرفه‌ای عمل کردند. ملاک همه سلامتی افراد و احترام به قوانین ایران و جامعه جهانی بود، بنابراین لیگ کاراته ایران قهرمان اخلاق شد.

وی گفت:​ در بعد تصمیم گیری فنی، خردجمعی، مشورت گروهی، کنترل خوب سازمان لیگ و نظارت فدراسیون موجب شد که یک استاندارد مناسب را برای تعیین تکلیف لیگ‌ها در نظر گرفته شود.

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد افزود:​ با حساسیتی که سوپرلیگ داشت، امتیازات کسب شده در مراحل رفت و برگشت ۲ گروه در نظر گرفته شد، که آقای پایدار رییس سازمان لیگ که به خوبی نظارت و کنترل کرد و منافع کاراته ایران را بر هر موضوع دیگری ارجح دانست.

وی ادامه داد:​ تصمیم بر این شد، با توجه به تعداد مسابقات و امتیازات تیم‌ها قهرمانان لیگ‌های مختلف کاراته معرفی شوند که این کار با نظارت رئیس فدارسیون به خوبی انجام شد.

صافی گفت: قطعا با برگزار نشدن مسابقات از نظر حساسیت، جذابیت، ثبت لحظه‌ها و حاشیه‌های دیدنی محروم شدیم، اما خوشحالیم دانشگاه آزاد و تیم‌های دیگر با حضور در سوپرلیگ توانستند، اتفاق‌های مهمی در کاراته رقم زنند.

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد با ابراز امیدواری نسبت به کسب تجربه برای کاراته کا‌ها در سوپرلیگ افزود: امیدوارم امسال شاهد برگزاری لیگی مهم همراه با سلامتی باشیم. از تربیت بدنی دانشگاه آزاد که به همه تعهدات خود عمل کرد و از کادرفنی و سرپرست تیم هم قدردانی می‌کنم. 
   1399/4/4 14:06

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار