کرونا قهرمانی را از تیم کاراته پاس ناجا گرفت


كرونا قهرماني را از تيم كاراته پاس ناجا گرفت

عقيل برديده، سرپرست تيم كاراته پاس ناجا پس از اعلام نتایج سوپر لیگ مردان از سوی سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته، یادداشتی را برای این پایگاه خبری ارسال نمود.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" در یادداشت سرپرست تیم پاس ناجا آمده است:

تيم كاراته پاس ناجا از تيم هاي ريشه دار و پرافتخار كاراته كشور مي باشد.

در سوپر ليگ سال ٩٨ كاراته كشور با برگزاري چهار هفته از مسابقات و صعود چهار تيم دانشگاه ازاد اسلامي، پاس ناجا، رعد پدافند هوايي ارتش و آواي رزم به مرحله نيمه نهايي، با شيوع بيماري كرونا مسابقات تعطيل شد، قطعا سلامت ورزشكاران، مربيان،داوران و عوامل اجرايي اولويت اول است اما انتظار داشتيم دو تيم پاس و دانشگاه كه صدرنشين گروه هاي خود و هر دو تيم بدون باخت بودند با يك عيار سنجيده شود، تمامي صاحبان فن و كارشناسان كاراته تاييد مي كنند كه گروه تيم پاس نسبت به گروه تيم دانشگاه آزاد سخت تر و دشوار تر بود، ولي تيم كاراته پاس ناجا كه مقام قهرماني فصل ٩٨-٩٧ را در كارنامه داشت تمام تيم هاي گروه خود را قاطعانه و با اختلاف بالا شكست داد، امسال با تغيير مديريت در سازمان ليگ فدراسيون و برنامه ريزي هاي فدراسيون و همچنين سال المپيك اتفاقات خوبي در سالن مسابقات رقم خورد، تيم پاس با سوابق درخشان نشان داده تيم شگفتي ساز ميادين رقابت است، با احترام به ساير تيم ها ولي با تصميم سازمان ليگ و مسابقات، تيم كاراته پاس علي رغم شرايط برابر با تيم دانشگاه آزاد بيشترين ضرر را متحمل شد.

تيم كاراته پاس با بهره گيري از كادر فني مجرب و ورزشكاران با انگيزه و جوياي نام تيم هاي مدعي و با بضاعت مالي بالا را همواره مغلوب خود ساخته، ولي با اين روند تصميم گيري به حق خود نرسيد و تلخ ترين سال ليگ را تجربه كرد.

انتظار داريم مسئولين فدراسيون كاراته و سازمان ليگ پاسخگوي مطالبات ما باشند. تا انگيزه حضور در ليگ سال ٩٩ از ما سلب نشود.

عقیل بردیده
سرپرست تیم پاس ناجا

                                                                                          ********

تذکر: ریاست سازمان لیگ فدراسیون کاراته و نیز مسئولان تیم کاراته دانشگاه آزاد می‌توانند به انتقادات مطرح‌شده در یادداشت فوق، از طریق همین رسانه پاسخ دهند.


 
   1399/4/5 15:54

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار