شهگل: موافق پایان سوپرلیگ کاراته نبودم


شهگل: موافق پایان سوپرلیگ کاراته نبودم

سرمربی تیم کاراته رعد پدافند هوایی ارتش گفت: مخالف مختومه شدن سوپرلیگ بودم، اما گزینه دیگری در جلسه سازمان نداشتم.

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"؛ اله کرم شهگل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداو سیما درباره اعلام پایان سوپرلیگ کاراته افزود: با توجه به اینکه در نیم فصل، کاراته کا‌های خوبی به تیم اضافه کردیم، ۱۰۰ در صد نه، اما می‌توانستیم در نیمه نهایی، تیم مدعی دانشگاه آزاد را شکست دهیم؛ به هر حال تصمیم گرفته شد، تیم دانشگاه آزاد قهرمان زودهنگام سوپرلیگ شناخته شود.

وی اضافه کرد: اگر همه تیم‌ها در یک گروه با هم یک دور بازی کرده بودند، می‌توانستیم در صورت برنده شدن تیمی در دور رفت، در دور برگشت هم همان تیم برنده کنیم، اما سوپرلیگ در ۲ گروه دنبال شد و دیدار‌های گروه ما با دانشگاه آزاد تفاوت زیادی داشت.

سرمربی تیم کاراته رعد پدافند هوایی ارتش گفت: تیم ما با تیم‌های خوب و قدرتمند پاس و کامفورت شیراز هم گروه بود و دانشگاه آزاد در گروه مقابل تنها رقیب اصلی اش تیم آوای رزم بود. به هر حال با اعلام قهرمان سوپرلیگ بدون انجام مسابقات موافق نبودم و در جلسه سازمان لیگ اعلام کردم.

وی افزود: اگر همه مربیان هم مخالف اعلام پایان سوپرلیگ بودند کاراته فعلا مجوزی برای فعالیت نداشت. در جلسه سازمان لیگ هم با مخالفت تیم‌ها کاری نداشتند و نظرخواهی هم در کار نبود.

شهگل با اشاره به بازگشای پله به پله اماکن و مسابقات ورزشی گفت: اگر کمی تحمل می‌کردیم، مجوز فعالیت کاراته در بخش کومیته هم صادر می‌شد و می‌توانستیم ادامه سوپرلیگ را برگزار کنیم، به هر حال به نظر مسئولان و سازمان لیگ احترام گذاشتیم و این اتفاق رخ داد.

وی با قدردانی از مسئولان سازمان لیگ کاراته برای برگزاری خوب رقابت ها، افزود: اگر کرونا نبود، حتما مسابقات خوبی برگزار می‌شد.


 
   1399/4/6 12:51

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار