بردیده: در ادبیات تیم پاس، دیده شدن معنایی ندارد/ آوای رزمی مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت


 بردیده: در ادبیات تیم پاس، دیده شدن معنایی ندارد/ آوای رزمی مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت

سرپرست تیم کاراته پاس ناجا گفت: اینکه مربیانی از طریق تیم و باشگاه‌ خود دنبال دیده شدن باشند را نمی‌دانم اما در مرام سربازی ما، شهرت جایی ندارد.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"؛ عقیل بردیده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اظهارات احمد صافی، سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد اظهار داشت: اینکه مربیانی از طریق تیم و باشگاه‌ خود دنبال دیده شدن باشند را نمی‌دانم اما در مرام سربازی ما ، شهرت جایی ندارد. وظیفه اصلی ما قدم گذاشتن در  راه رشد و گسترش کاراته است و شهرت را برای خواهان آن می‌گذاریم. فکر می‌کنم حداقل این موضوع را در سال‌های 94 و 97 در فینال مسابقات سوپر لیگ ثابت کردیم.

وی در خصوص اینکه گفته شده است که در صورت دیدار پاس مقابل آوای رزم، این تیم شانسی برای حضور در دیدار نهایی نداشته است، گفت: آوای رزم تیم خوبی را جمع کرده بود، اما در مقابل تیم کومیته و کاتای ما حرفی برای گفتن نداشت و برای عزیزان آرزوی قهرمانی سرگرمی شیرینی بود. این دوستان رقیب ضعیفی برای تیم دانشگاه آزاد بودند و بیشتر نقش پله ترقی برای این تیم را ایفا می کردند.

سرپرست تیم پاس با انتقاد از نقش احمد صافی در دو تیم عنوان کرد: اساس حضور دو تیم وابسته به یک مربی در یک گروه غلط بود. مطمئن باشید چراغانی‌های این عزیزان خیلی با دوام نخواهد بود. در ضمن به مربیان محترم یادآور می‌شوم که برای تیم خود میز تصمیم گیری بنا کنند.

بردیده در خصوص اینکه تیم پاس اعتراضی به سازمان لیگ کاراته نداشته است، گفت: روز گذشته صحبتی با رئیس سازمان لیگ داشتم و مراتب گله‌مندی مجموعه پاس را به ایشان اعلام نمودم. با توجه به جوابیه ایشان و در جهت حفظ حرمت‌ها و احترام به تصمیم فدراسیون و سازمان لیگ به رتبه بندی اعلامی احترام می‌گذاریم.

وی در پایان عنوان کرد: لازم می‌دانم ضمن تشکر از زحمات کادر فنی تیم کاراته پاس ناجا از محسن رشیدی، علیرضا کتیرایی، محمود پایدار و مصطفی پورجلالی و کلیه بازیکنان پرتلاش تیم کاتا و کومیته پاس نهایت تشکر را داریم. شایستگی و تعهد این عزیزان به ورزش کاراته همواره ستودنی است. همچنین زحمات کادر درمان کشور را ستایش می‌کنیم و به این عزیزان و مجموعه محترم سازمان لیگ و فدراسیون خسته نباشید عرض می‌کنم.

انتهای پیام/ 
   1399/4/9 10:13

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار