کاراته کاهای کردستانی جایگاه سوم رنکینگ لیگ کاراته وان پسران را کسب کردند


کاراته کاهای کردستانی جایگاه سوم رنکینگ لیگ کاراته وان پسران را کسب کردند

فدراسیون کاراته با در نظر گرفتن شرایط شیوع ویروس کرونا پایان رقابت های لیگ کاراته وان پسران کشور را اعلام کرد و طی آن نماینده کردستان عنوان سوم رنکینگ کاتای تیمی رده سنی جوانان این رقابت ها را به خود اختصاص داد.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری برنا؛ پس از پایان جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ کاراته کشور که با حضور مسئولین برگزار کننده این لیگ و به صورت وبینار برگزار شد، با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری آخرین مرحله رقابت های کاراته وان پسران، مقرر شد ‌پایان این مسابقات اعلام و نفراتو تیم های برتر آن معرفی شوند.

در پایان این جلسه جایگاه ورزشکاران در رده بندی نهایی، رنکینگ آنها تا پایان مرحله سوم مبنای محاسبه قرار گرفت.

طبق این گزارش، باشگاه کاراته آسوی شهرستان بانه که به عنوان نماینده استان کردستان در این رقابت ها حضور داشت با بدست آوردن 1230 امتیاز رنکینگ سوم بخش کاتای تیمی رده سنی جوانان لیگ کاراته وان پسران را به خود اختصاص داد.

آکام خندانی، دیار محمدی و اشکان رحیمی سه کاراته کای بانه ای با مربیگری آسو عطاپور در ترکیب تیم استان کردستان در رقابت های لیگ کاراته وان به مصاف حریفان خود رفتند.

تیم های صنعت مس کرمان با 2090 امتیاز و آکادمی آستانه اشرفیه با 1470 امتیاز عناوین اول و دوم را از آن خود کردند.

گفتنی است؛ در صورت عادی شدن شرایط و آغاز اردوهای تیم ملی کاراته در رده های پایه، چهار نفر نخست رنکینگ کاراته وان پسران و دختران در اردو حضور خواهند یافت.


 
   1399/4/24 15:14

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار