تقویت تیم‌های پایه اولویت اصلی کادر جدید هیئت کاراته خوزستان است


 تقویت تیم‌های پایه اولویت اصلی کادر جدید هیئت کاراته خوزستان است

رئیس هیئت کاراته خوزستان گفت: کادر جدید هیئت کاراته خوزستان دنبال سامان بخشی و ایجاد فضای آرام در این ورزش است.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"؛ فرهاد میناپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، با اشاره به اوضاع نامناسب این هیئت ورزشی اظهار داشت: یک هفته است که این هیئت ورزشی را تحویل گرفتم. امیدوارم بتوانیم با کمک دوستان و با انتخاب یک کادر جوان و قوی، سروسامانی به هیئت کاراته دهیم.

وی افزود: مسابقات کاراته کشور مثل همه مسابقات ورزشی کشور به دلیل کرونا تعطیل است و در سکوت به سر می‌برد. فقط ممکن است مسابقاتی در فضای مجازی آن هم در سطح استان‌ها و برگزاری کلاس‌های ارتقای داوری برگزار شود.

رئیس هیئت کاراته خوزستان بیان کرد: کاراته استان متاسفانه طی دو سال اخیر دستخوش یک سری مسائل داخلی شده بود. این دودستگی و اختلاف در ورزش کاراته هر چند ممکن است در هر خانواده ورزشی رخ دهد.

میناپور با اشاره به اختلافات موجود در این ورزش مهم خوزستان اضافه کرد: برخی انتقادها به مسئولان قبلی باعث ایجاد شکاف و حرمت شکنی در این ورزش شده بود. یکی از اقدامات مهم ما در این مدت ایجاد آرامش و حفظ حرمت بزرگان این ورزش است. برای همین با بسیاری از بزرگان این ورزش پیش از قبول مسئولیت در استان صحبت کردیم.

وی درباره وضعیت کاراته و آینده این رشته اظهار داشت: با توجه به اینکه کاراته استان خوزستان ظرفیت‌های بالقوه زیادی دارد یعنی اگر روی این ظرفیت‌ها کار شود و در مسیر صحیح هدایت شود قطعاً آینده روشنی پیش روی این ورزش است

این مسئول ورزشی استان گفت: یکی از اهداف بلند مدت ما در خوزستان سرمایه‌گزاری روی تیم‌های پایه است. دنبال ایجاد یک سازوکار برای تربیت و تحویل این جوانان خوزستانی به تیم ملی هستیم.

وی افزود: کاراته ورزشی است که مسابقات زیادی دارد و تیم ملی آن معمولاً ثابت است. دنبال افزایش تعداد ورزشکاران خوزستانی در تیم المپیک و امید کشورمان هستیم.

میناپور در پایان عنوان کرد: تیم مدیریتی تازه شروع کرده است. انتظار داریم همه دوستداران این ورزش برای ارتقا کاراته دست ما را بگیرند و اجازه دهند تا در فضای آرام برنامه‌های خود را پیش ببریم.

انتهای پیام/


 
   1399/4/24 15:30

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار